جی ال ایکس رو بسوی موفقیت

2
glx
glx

کمپانی ایرانی جی ال ایکس آرام آرام خود را به استاندارد های بین المللی نزدیک می کند. با نزدکی نمایشگاه تلکام که ۱۴ الی ۱۷ مهر ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد ، جی ال ایکس هم جدیدترین محصولات خود را رونمایی خواهد کرد.

در سال های اخیر که این شرکت فعالیت های خود را در ایرانی گسترش داد کاربران زیادی هم در ایران طرفدار محصولات این شرکت بوده اند.

جی ال ایکس شرکتی ایرانی است که توسط مهندسان ایرانی اداره می شود. این شرکت توانسته است با پشتکار زیادی در مسیر پیشرفت قرار گیرد و فعالیت های زیادی را در این حوزه انجام داده است.

ارائه دستگاه های هوشمند با قیمت های رقابتی سیاست این شرکت بوده است و با این سیاست توانسته مشتریان زیادی را بسوی خود جلب نماید . پس از این مرحله زمان آن رسیده است که این شرکت برنامه های خود را در جهت افزایش بهره وی دستگاه های هوشمند خود افزایش دهد. چرا که کاربران گوشی های هوشمند و تبلت ها همیشه به دنبال بهترین کیفیت می باشند. و رقابت با برند ها بزرگ دنیای تکنولوژی مطمئنا زمان بر است.

با این وجود این شرکت با نزدیکی نمایشگاه تلکام جدیدترین محصولات خود را برای رو نمایی در این نمایشگاه آماده می نماید. جی ال ایکس در این نمایشگاه جدیدترین گوشی های هوشمند و تبلت های جدید خود را رونمایی خواهد کرد. به نظر شما سطح این دستگاه های هوشمند قابل رقابت با سایر برند های مشابه مثل هواوی خواهد بود؟

امیدواریم این کمپانی وطنی بتواند با ارائه گوشی های هوشمند با کیفیت بالا بازار رقابتی این محصولات را در ایران از آن خود نماید و بتواند در بازار داغ گوشی های هوشمند با برند های مشهور حرفی برای گفتن داشته باشد.

خوب نظر شما در مورد این کمپانی ایرانی چی هست ؟ محصولات جی ال ایکس رو چطور ارزیابی می نمایید؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. خیلی جالب است که این شرکت ایرانی است اما یک گوشی که تقویم اصلی آن ایرانی و شمسی باشد از این شرکت ندیدیم؟

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.