از تنظیمات پنهان کردن اپلیکیشن در گلکسی نوت ۳ استفاده کنید

1

از تنظیمات پنهان کردن اپلیکیشن در گلکسی نوت ۳ استفاده کنید: بعد از آنکه سامسونگ آپدیت جدیدی برای فریم ورک گلکسی نوت ۳ که NF4 نام دارد، سامسونگ تصمیم گرفته است تا تنظیمات پنهان کردن برنامه ها را در این آپدیت حذف کند، اما این تنظیمات بسیار کاربردی بوده و بسیاری از کاربران از آن استفاده می کنند. که در این اینجا می توانید تنظیمات آن را بعد از آپدیت کردن ناخواسته بازگردانید.

برای آنکه موارد زیر را بتوانید انجام دهید نیاز دارید که گوشی خود را روت کنید. البته توجه کنید که اگر قصد روت کردن گوشی خودتان را دارید گوشی شما بعد از این کار از گارانتی خارج می شود پس قبل از این کار حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

مرحله اول: از حافظه رام گوشی نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما می توانید از نرم افزارهای مختلفی برای بک آپ گرفتن از اطلاعات گوشی خودتان استفاده کنید. برای آنکه نرم افزار مورد نیاز خودتان برای نسخه پشتیبان از گوشی خودتان را پیدا کنید می توانید از کافه بازار استفاده کنید.

مرحله دوم : برنامه Speclauncher 4 را دانلود و سپس در گوشی خود نصب کنید. اگر فایل زیپ را مستقیم در گوشی خود کپی کردید بعد از انتقال، آن را از حالت زیپ خارج کنید.

مرحله سوم: برنامه root browser را از گوگل پلی دانلود کنید و بعد از نصب، وارد نرم افزار شوید و به مسیر system/priv-app بروید تا برنامه Speclauncher 4 را پیدا کنید. سپس فایل Speclauncher4.apk را کپی کنید.

hide-applications-galaxy-note-3s-1

سپس در همان مسیر به پایین بیایید تا دو فایل Speclauncher4.apk و speclauncher4.odex را پیدا کنید. ابتدا با غیر فعال کردن این دو فایل (می توانید پسوند متفاوتی مانند .bak به فایلها بدهید) همانند شکل زیر، فایلی که در مرحله سوم کپی کرده بودید را در اینجا Paste کنید

hide-applications-galaxy-note-3s-3

سپس روی فایل کمی نگه دارید و به قسمت Permission بروید و مانند شکل زیر تنظیمات آن را اعمال کنید.

hide-applications-galaxy-note-3s-2

با راه اندازی مجدد گوشی خود می توانید تنظیمات پنهان کردن اپلیکیشن را در گلکسی نوت ۳ مشاهده کنید.

hide-applications-galaxy-note-3s-4

بعد از این کار اگر فایلی از گوشی خودتان ناخواسته حذف شده است با بازیابی اطلاعات می توانید پوشه های حذف شده را دوباره بازگردانید. امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید.

منبع : زوم تک , wonderhowto

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.