تبلت مخصوص بازی ایسر در آغاز تولید انبوه

0
تبلت مخصوص بازی ایسر در آغاز تولید انبوه

ایسر در سال جاری فعالیت های زیادی داشته است.همانطور که میدانید ، ایسر در زمینه لوازم های الکترونیکی حاضر است و بیشترین محصولات ارائه شدن توسط این شرکت یا تبلت بودند و یا لپتاپ که البته گفتنی است گوشی های هوشمند هم تولید کرده است. با همه ی این تفاسیر ، این شرکت در اویل سال جاری تبلتی را معرفی کرد که ظاهری کاملا متفاوت و البته عملکردی جالب توجه داشت. ایسر چندی قبل تبلت مخصوص بازی را معرفی کرد با نام Predator 8 . در حاضر این شرکت تولید انبوه این محصول را پیش رو دارد.

تبلت مخصوص بازی ایسر

ایسر Predator 8 ، همانند اکثر تبلت های شرکت ایسر با سیستم عامل از پیش نصب شده اندروید گوگل خواهد آمد. البته آنچه که هنوز مشخص نیست نسخه ی این سیستم عامل میباشد که تا چند مدت دیگر افشا خواهد شد. این دستگاه عملیات خود را با یک پردازنده ی ۶۴ بیتی اینتل اتم ، با سرعت ۱.۶ گیگاهرز و ۲.۴ گیگاهرتز انجام خواهد داد. تا بر روی کاغذ  دلیلی برای اینکه چرا این تبلت مخصوص گیمینگ است را درک کرد.

همانطور که در بخش سیستم عامل ذکر کردیم ، هنوز جزئیات تکمیلی آن مشخص نشده و نمیتوانیم اطلاعات کاملی را از این تبلت در اختیارتان بگذاریم. تنها نکته ای که میتوان گفت ، کسانی که میخواهند مشخصات بیشتری و اطلاعات بیشتر این دستگاه را دریافت کنند باید تا زمانی نزدیک تر به انتظار آن صبور باشند.

به عنوان دستگاهی که به تازگی برای تولید انبوه قرار گرفته است ، انتظار میرود که برای راه اندازی نهایی به یک مدت سه ماهه و یا چهار ماهه نیاز داشته باشد. اگر اطلاعات و جزئیات بیشتری از این دستگاه دستگیرما شدو گفته هایی در مورد زمان راه اندازی آن به دستمان رسید ؛ در اسرع وقت به اطلاع شما خواهیم رساند.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.