بازی اندرویدی مخی تو

3
بازی اندرویدی مخی تو

امروزه در میان سیل مشغله های روزانه شاید نتوان به راحتی به فکر یک سرگرمی حتی مختصر بود… اما با در دسترس بودن اسمارت فون ها شاید تا حدی بتوان این خلاء را پر کرد و در بین کارهای روزمره کمی هم به بازی و سرگرمی پرداخت.

بازی اندرویدی مخی تو

بازی “مخی تو”  یک بازی ساده ی معمایی است که کاربر از روی یک آیکون یا طرح گرافیکی باید جواب درست را حدس بزند. با اینکه پیش از این بازی های زیادی در این سبک (معمایی ) طراحی و توسعه یافته اند و در اختیار کاربران قرار گرفته اند ، ولی ما سعی کردیم از نظر محتوایی و خصوصاً گرافیک ظاهری بازی تغییرات عمده ای ایجاد کنیم واز این لحاظ متمایز باشیم .این بازی در سه دسته ی: مشاهیر، فیلم و سریال و شخصیت ها طراحی شده و همه ی سوژه ها تماماً ایرانی هستند. در ضمن ما به بُعد سرگرمی این بازی بسنده نکردیم و با اضافه کردن اطلاعات تکمیلی سعی کردیم به بُعد فرهنگی بازی و افزایش معلومات عمومی کاربران نیزدر این حوزه ها بپردازیم، بطوریکه کاربر پس از حدس زدن صحیح سوژه ها به راحتی و با لمس یک دکمه می تواد اطلاعات مختصر و مفیدی درباره مورد سوال بدست آورد.

این بازی برای پلتفرم اندروید طراحی و توسعه یافته است و در کافه بازار و از لینک زیر قابل دریافت است:

دریافت از بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.