طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

بازی مریم بازی وحشتناکی که جایگزین نهنگ آبی شد

0

بازی مرگ یا مریم : حتما شما هم اخیرا خبرهای را در مورد بازی نهنگ آبی شنیده اید و می دانید این بازی موجب شد تا عده ی دست به خودکشی بزنند و جانشان را از دست بدهند ولی هنوز رده پای بازی نهنگ آبی از میان بازی ها پاک نشده که اینبار با بازی جدید ولی با هدف مشابه ی با نام بازی مریم روبرو شده ایم.

پیش از اینکه بخواهیم در مورد این بازی توضیحی بدهیم باید به خوبی  در مورد این نوع بازی ها هوشیار باشیم و حتما در مورد عواقبی که این بازی برای کاربران به ویژه نوجوان ها به همراه دارد، آگاهی های لازم را داشته باشیم و همچنین اطلاع رسانی را فراموش نکنیم چرا که ندانستن اطلاعات لازم می تواند در چنین شرایطی افراد زیادی را درگیر کند.

متاسفانه بازی مریم در حال رایج شدن در کشورهای خاورمیانه می باشد و حتی طبق گزارش ها سبب شده تا نوجوان های به فکر خودکشی بیوفتند. این بازی جان نوجوان 12 ساله ترکیه ی را گرفته است به گونه ی که او خود را دار زده است.

بازی مریم جایگزین نهنگ آبی شد

نهنگ آبی از جمله بازی های بود که متاسفانه سبب خودکشی تعدادی از نوجوان ها شد و بهتر است اینگونه بگوییم که بسیاری از کاربران تنها به دلیل وسوسه شدن و حس کنجکاوی اقدام به نصب این بازی ها می کنند بدون اینکه به عواقب بعدی آن فکر کنند. امروز بازی جدیدی را در میان بازی ها مشاهده می کنیم که با نام مریم می باشد. این بازی موجب می شود تا کاربر دچار وحشت و ترس گردد.

بازی مریم که اخیرا در حال خطرناک شدن و اوج گرفتن است توسط یک فرد در عربستان سعودی طراحی گردیده است. روال بازی به این صورت است که دختری به اسم مریم با سن 9 سال گم می شود و از کاربر درخواست می کند تا او را به خانه برساند. طراح و تولید کننده این بازی (بازی مریم) شخصی با نام سلمان الحربی می باشد.

کارشناسان در مورد بازی مریم به کاربران هشدارهای جدی  را می دهند و می خواهند که اصلا چنین بازی های را که سبب ایجاد رعب و وحشت در کاربر می شود را نصب نکنند.

بازی جدید مریم

پیش از اینکه کاربر بخواهد بازی را شروع کند سوال های از او پرسیده می شود که این اجازه را به بازی می دهد تا به صفحه های مجازی اش دسترسی داشته باشد مثل واتس اپ ، فیسبوک و …

در صورتی که شما قصد داشته باشید به این سوال ها هیچ پاسخی ندهید پس نمی توانید وارد مرحله ی بعدی شود. توجه داشته باشید که الزام وارد کردن اطلاعات این هشدار را به شما میدهد ممکن است بعدها از این اطلاعات شما سوء استفاده های نیز صورت بگیرد. وقتی که کاربر دیگر نخواهد بازی کند و به اصطلاح بازی را ببندند باید 24 ساعت صبر نماید تا مجدد به ادامه بازی بپردازد.

مرحله ی نهایی

هنگامی که کاربر به مرحله ی نهایی یا همان اخر می رسد با تصویرهای ناراحت کننده و فوق العاده ترسناکی روبرو می شود و در ساعت سه شب یک شماره ناشناس با او تماس میگیرد. این روبات که می تواند با زبان های متفاوتی با کاربر صحبت کند با صدای وحشتناکی به او می گوید که “با تو هنوز کار داریم” و سبب می شود که کاربر حس نگرانی و اضطرابی داشته باشد.

بازی مرگ یا مریم : این را فراموش نکنید که در این مدت بارها تلفن کاربر به صدا در می آید و زنگ می خورد و صداهای عجیبی مثل جیغ و … شنیده می شد. انگونه که این بازی نشان می دهد قصد دارد فکر نوجوان ها را درگیر کند و اینگونه به آنها بفهماند که گرفتار جن شده اند.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران