کار بر روی بروز رسانی اندروید سامسونگ گلکسی اس ۵ به نسخه ۵.۱.۱

2
گلکسی اس 5
گلکسی اس 5

بروز رسانی اندروید سامسونگ گلکسی اس ۵بروزرسانی اندروید ۵.۱.۱ آبنبات چوبی به تازگی برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج آغاز شده و بنابر آماری که از کاربران این گوشی ها گرفته شده است رضایت بیشتری از این نسخه ی اندروید را ابراز کرده اند ، مخصوصا power saving  و مدیریت استفاده از باتری به صورت محسوسی در نسخه ۵.۱.۱ این سیستم عامل بهبود یافته است. اخیرا جزئیات بروز رسانی اندروید سامسونگ گلکسی اس ۵ نیز توسط این شرکت منتشر شده است که به زودی برای نصب و استفاده ی کاربران بر روی این گوشی ها آماده خواهد شد.

 

گلکسی اس بروز رسانی اندروید سامسونگ گلکسی اس 5

بروز رسانی اندروید سامسونگ گلکسی اس ۵ به زودی برای استفاده کاربران آماده می شود.
 

ظاهرا بروزرسانی اندروید سامسونگ گلکسی اس ۵ به نسخه  5.1.1  شروع به کار کرده و به نظر می رسد این بروز رسانی پس از مدت کوتاهی آماده شده و برای کاربران ارائه گردد. هنوز هیچ جزئیاتی در مورد چگونگی بروز رسانی به ۵.۱.۱ آبنبات چوبی برای اس ۵ به بیرون درز نکرده ، ولی  این اطلاعات  چند هفته پیش از انجام بروز رسانی از سوی شرکت سامسونگ منتشر می شوند. به محض این که برخی جزئیات بیشتر در مورد زمان دقیق بروز رسانی به اندروید ۵.۱.۱ به دست ما رسید به شما منتقل خواهیم کرد. نظر شما چیست؟ آیا با این بروز رسانی باگ های مشاهده شده رفع خواهد شد؟

 

منبع: راهنمای خرید گوشی ، geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. بابا تورو خدا مسخره نکنید با این گوشی دادنتون به بیرون یعنی چی آخه اندرویید۵.۰ خیلی بده لطفآ رسیدگی کنید برای سامسونگ اس ۵…G900H

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.