گزارش تصویری از رونمایی از گلکسی اس ۷ در برج میلاد تهران

0
گلکسی اس 7 در ایران

شرکت سامسونگ چندی پیش از جدیدترین گوشی هوشمند خود رونمایی کرد . سامسونگ هر ساله طی مراسمی از پرچمداران خود در کشور های مختلف رونمایی می کند. این بار از گلکسی اس ۷ سامسونگ در برج میلاد تهران پرده برداری شد.

گزارش تصویری از مراسم رونمایی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج

سخنرانی بام سک هنگ مدیر عامل شرکت سامسونگ ایران

مراسم رونمایی از گلکسی اس 7 سامسوگ در ایرانمراسم با سخنرانی مدیرعامل سامسونگ ایران آغاز شد .

خدمات پس از فروش ویژه برای گوشی گلکسی اس ۷ برای خریداران تا آخر بهار ۹۵

علی جعفریه مراسم رونمایی گلکسی اس 7 در الیران

سخنرانی جناب علی جعفریه مدیر ارشد موبایل ایران و معرفی ویژگی های خاص گلکسی اس ۷ ، از زبان ایشان ارائه شد . ایشان در مورد خدمات نوینی که در نحوه فروش این گوشی هوشمند در ایران ارائه خواهد شد صحبت کرد . براساس گفته جعفریه خدمات پس از فروش گلکسی اس ۷ سامسونگ با شرایط ویژه ای ارائه می شود . در این گوشی هوشمند شما دیگر نگران شکستن صفحه نمایش این گوشی نباشید ، چرا که کسانی که تا پایان بهار این گوشی هوشمند را از نمایندگی های مجاز سامسونگ دریافت می کنند در صورتی که هر اتفاقی برای ال سی دی این گوشی بیافتد سامسونگ بدون هزینه صفحه نمایش گوشی شکسته را که جزو گارانتی هم نیست تعویض می نماید .این ویژگی ها را در ویدئوی زیر مشاهده نمایید :

امکانات ویژه این گوشی هوشمند رو در این ویدئو دیدید ؟ در ادامه تجربه استفاده از این گوشی هوشمند رو در ویدئوی زیر ببینید .

خنک کننده پردازنده در گلکسی اس ۷

در گلکسی اس ۷ یک خنک کننده بسیار کاربردی استفاده شده است که از گرم شدن گوشی جلوگیری میکند دیگر شما پدیده گرم شدن گوشی را در گلکسی اس ۷ نخواهید دید. جزئیات این خنک کننده در ویدئوی زیر تشریح شده است :

باتری گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ هم نسبت به پرچمداران قبلی تفاوت هایی را داراست . این تفاوت ها را در ویدئوی زیر ببینید .

یکی دیگر از ابزار های جالب در این گوشی هوشمند ابزار گیمینگ است که شما می توانید با این ابزار ها هم در ویدیوی زیر آشنا شوید.

مراسم رونمایی گلکسی اس ۷ زیر لنز دوربین زوم تک :

در ادامه گزارش خبری مراسم رونمایی گلکسی اس ۷ در تهران به تجربه ای از نزدیک این گوشی هوشمند به همراه برادر دوقلوی خود یعنی گلکسی اس ۷ اج خواهیم پرداخت . تصاویری از محل رونمایی این گوشی های هوشمند هم در ادامه این گزارش برای شما عزیزان ارائه می شود .

گلکسی اس ۷ در دستان شما :

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.