هزینه ی ساخت گلکسی اس ۷ تنها ۲۵۵ دلار می باشد

0
قیمت تمام شده ی گلکسی اس 7 برای شرکت سازنده

هزینه ای که شرکت سامسونگ برای ساخت ۱ دستگاه گلکسی اس ۷ متقبل می شود تنها ۲۵۵ دلار می باشد،که با بررسی قیمت تمام شده ی گلکسی اس ۵ برای این غول کره ای متوجه می شویم که گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۵ هردو قیمت مشابهی را برای سامسونگ ایجاد می کنند.

قیمت قابل پرداخت یک گوشی گلکسی اس ۷ برای کاربر نهایی هم اکنون ۶۷۰ دلار می باشد،منبع این آمار و اطلاعات سایت IHS می باشد که پیشتر آمار های مشابهی را در باره ی قیمت تمام شده ی آیفون ها برای شرکت سازنده اش منتشر کرده بود،گلکسی اس ۷ پیشرفت های زیادی را نسبت به نسل پیشین خود(گلکسی اس ۶) نشان می دهد و این پیشرفت را در اکثر قطعات به کار رفته در پرچمدار امسال سامسونگ مشاهده کردیم.

این طور که از آمارها بر می آید ، گرانترین قطعه ی به کار رفته در گلکسی اس ۷ پردازنده ی اسنپدراگون ۸۲۰ می باشد که قیمت ۶۲ دلار را برای سامسونگ ایجاد می کند و قیمت پردازشگر تقریبا ربع قیمت کل گوشی برای شرکت سازنده می باشد ، البته باید بگوییم که اسنپدراگون  ۸۲۰ فقط برای بازار آمریکای شمالی در نظر گرفته شده است و به جز در این بازار در تمام کشور ها گلکسی اس ۷ به پردازشگری از سری پردازشگر های اکسینوس سامسونگ مجهز می باشد.

یکی از مهمتری قطعه های به کار رفته در گلکسی اس ۷ دوربین ۱۲ مگاپیکسلی آن است که سامسونگ برای هر۱ عدد از این دوربین ها هزینه ی ۱۳.۷ دلاری را متقبل می شود،گفتنی است که دوربین مذکور پیشرفت چشمگیری را در مقایسه با دوربین گلکسی اس ۶ نشان می دهد و بزرگترین نقطه ی قوت آن هم ثبت عکس هایی کم نظیر در محیط های تاریک است.

البته گفتنی است که قیمت ۲۵۵ دلاری ذکر شده فقط مربوط به سخت افزار این گجت است و نرم افزار و نیز هزینه های ساخت و تولید در این قیمت اعمال نشده اند.

سخت افزار به کار رفته در گلکسی اس 7

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.