تست پردازنده ی سامسونگ گلکسی S7 + ویدئو

0
گلکسی اس 7

سامسونگ گلکسی S7 : سامسونگ در گوشی های S6 و S6 edge و همچنین نسخه ی جدید آن که به تازگی با نام S6 edge plus معرفی شد از پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۱۰ استفاده نکرد. و به جای اینکه این شرکت از پردازنده ها کوالکام در محصولات جدیدش استفاده کند ، تصمیم گرفت تا پردازنده ی ساخت خودش را با نام اگزینوس به کار ببندد.

گوشی قدرتمند سامسونگ گلکسی اس ۷ وارد می شود

یکی از دلایلی که این شرکت از آخرین پردازنده ی کوالکام ، اسنپ دراگون ۸۱۰ استفاده نکرد مسائلی بود که برای این پردازنده به وجود آمده بود. این مسائل هم شامل گرمای بیش از حد این پردازنده میشد. به هر حال به نظر میرسد که چنین مشکلاتی قرار است در نسل بعدی آن بر طرف شود. در حال حاضر شایعاتی وجود دارند بر این اساس که سامسونگ در حال آزمایش اسپ دراگون ۸۲۰ است تا آن را در نسخه ی بعدی تلفن های هوشمند خود ، گلکسی S7 استفاده کند.

به توجه به گزارش های اخیر ، سامسونگ در حال تست گرفتن از اسنپ دراگون ۸۲۰ است که اگر بتواند از این آزمایش های سامسونگ سر بلند بیرون آید ، احتمالا در نسخه ی بعدی سری S، گوشی سامسونگ گلکسی S7 استفاده میشود.

پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ به طور رسمی معرفی و ساخته نشده است و انتظار میرود که تا اویل سال ۲۰۱۶ هم عرضه نشود. بنابراین ، این موضوع انتظار بی جایست که ما انتظار داشته باشیم دستگاه هایی پیش از سال ۲۰۱۶ به این پردازنده مجهز شوند.

هنوز هیچ جزئیاتی راجب به گوشی S7 در دسترس نیست ؛ تنها موضوعی که ما از آن اطمینان داریم ، راه اندازی این گوشی در سال آینده ی میلادی است.

ویدئویی از طرح های پیشنهادی برای گلکسی اس ۷ سامسونگ

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.