اعلام رسمی رام ۵.۰.۱ اندروید برای گلکسی اس ۴

0
rom 5.0.1
rom 5.0.1

اعلام رسمی رام ۵.۰.۱ اندروید برای گلکسی اس ۴ : بعد از مدت ها شایعه ، رام رسمی توسط خود اندروید برای گوشی هوشمند گلکسی اس ۴ به رسمیت به بازار ارائه شد . گفته میشود که این فایل ها در یک انجمن چینی جمع شده و بلافاصله پس از به رسمیت شناخته شدن توسط جامعه XDA ( یکسری برنامه نویس ) برداشته  و به سرعت پخش شده است . ارائه آبنبات چوبی برای گلکسی اس ۴ چندیدن بار شایعه شده بود ولی در حال حاضر این واقعیت را میتوان در Google Play  یافت و از آن استفاده کرد.

با توجه به منابع اصلی میشه گفت این رام ۵.۰.۱ برای نسخه های GT-I9500/9502/9508/9508v خوب و قابل استفاده باشند . البته گفته میشود که اخیرا در ارائه همین نسخه رام برای Note 3 برخی باگ هایی   پیدا شده بود که گفته میشود این سری باگ ها در نسخه ارائه شده برای گلکسی اس ۴ برطرف شده است .

توصط برخی از استفاده کنندگان این نسخه ، گفته میشود صفحه کلید انگلیسی بکار نرفته ، ولی قابلیت های NFC, sbeam, GPS, Bluetooth, 3G DATA, Wi-Fi و تمامی سنسور های حرکتی و نوری و . . . بهبود بخشیده شده است ، و همچنان قابل قبول استفاده کنندگان می باشد .

بدیهی است که برای نصب این نسخه تمامی اطلاعات روی حافظه داخلی شما پاک خواهد شد ، و اگر شما کمی شک و تردید روی این نسخه ارائه شده XDA باشید میتوانید منتظر رام ارائه ای توسط OTA باشید . انتظار میرود در چند روز آینده OTA هم نسخه مخصوص خود را به رسمیت وارد بازار خواهد کرد .

شما هم پس از استفاده از این نسخه ، نظرتون را راجب این نسخه با ما به اشتراک بزارید .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.