سامسونگ احتمالا گلکسی اس ۷ را زودتر از زمان پیش بینی ها ارائه نماید

0
سامسونگ گلکسی اس 7 و گلکسی اس 6
سامسونگ گلکسی اس 7 و گلکسی اس 6

به گزارش از زوم تک به نقل از kitguru سامسونگ گلکسی اس ۷ را زود تر زمان پیش بینی ها ارائه خواهد شد . براساس تصاویری که در روز های گذشته در یک شبکه تصویری منتشر شده گویا سامسونگ در ماه فوریه یعنی ماه آینده این پرچمدار جدیدش را ارائه خواهد کرد.

گلکسی اس 7
گلکسی اس ۷

اما اینها تنها احتمالاتی است که با توجه به شایعات منتشر شده این ماه را برای رونمایی این گوشی هوشمند اعلام کرده اند . این در حالی است که برخی از فعالان بازار زمان رونمایی گلکسی اس ۷ را ماه مارس اعلام می نمایند و چرا که سامسونگ در سال گذشته پرچمدار خود را در ماه مارس رونمایی کرد گلکسی اس ۶ به همراه گلکسی اس ۶ اج در ماه مارس رونمایی شد . پس این احتمال هم که گلکسی اس ۷ در ماه مارس رونمایی شود وجود دارد.

شایان ذکر است که عمر گلکسی اس ۵ هم در سال گذشته ۱۰ ماه بود  هم اکنون از عمر گلکسی اس ۶ ۱۰ ماه میگذرد که این زمان کوتاه در رونمایی پرچمدار جدید در حقیقت سیر نزولی عمر پرچمداران سامسونگ را نشان می دهد که در گلکسی اس ۵ و گلکسی اس ۴ هم دقیقا رعایت شده بود . شاید سامسونگ می خواهد قبل از رونمایی آیفون ۷ اپل جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی نماید.

نظر شما در مورد گلکسی آینده سامسونگ چی هست ، در ماه های گذشته اخبار زیادی از گلکسی آینده سامسونگ در دنیای اینترنت و پایگاه خبری زوم تک منتشر شد ، شما می توانید برای اطلاعات بیشتر ویژگی های شگفت انگیز گلکسی اس ۷ را مطالعه نمایید.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.