قیمت گلکسی اس ۶ نیامده در دنیای اینترنت منتشر شد!

0
گلکسی اس 6
گلکسی اس 6

قیمت گلکسی اس ۶ نیامده در دنیای اینترنت منتشر شد ! : تا به امروز مقالات زیادی در دنیای اینترنت در مورد گوشی آینده سامسونگ با نام گلکسی اس ۶ منتشر شده است ، تا کنون خبر های زیادی هم در سایت زوم تک در مورد این گوشی هوشمند سامسونگ که هنوز رونمایی نشده است ، منتشر شده است ، شما می توانید مقالات  آخرین شایعات از گلکسی اس ۶ ، تصویری احتمالی از گوشی گلکسی اس ۶، آیا این عکس واقعی است؟  ، گوشی بعدی سری گلکسی اس سامسونگ، گلکسی اس ۶ خواهد بود ، سامسونگ گلکسی اس ۶ با دو لبه خمیده شما را هم شگفت زده خواهد کرد. ، جزییات جالبی از گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ منتشر شد ، شایعات جدید : سامسونگ Galaxy S6 با حسگر اثر انگشت جدید می آید. رو در مورد این گوشی بخونید تا شایعات و واقعیت هایی که تا کنون درباره گلکسی اس ۶ ارائه شده است را بدانید. اما این بار خبری از قیمت این گوشی هوشمند را می خواهیم برای شما عزیزان ارائه کنیم که مطمئنم براتون جالب خواهد بود.

براساس جدیدترین اخباری که در دنیای اینترنت امروز منتشر شد ، گلکسی اس ۶ با قیمت های حدود ۹۰۰ یورو بفروش خواهد رسید ، براساس این گزارش گویا سامسونگ راه کار سال قبل را دوباره تکرار خواهد کرد ، همانطور که سامسونگ در کنفرانس جهانی موبایل جدیدترین گوشی و فبلت خود یعنی نوت ۴ و نوت اج را با یم صفحه نمایش ساده و یک صفحه نمایش خمیده ارائه کرد ، احتمالا این بار هم سامسونگ جدیدترین گوشی هوشمند خود را با یک مدل با صفحه نمایش خمیده و یک مدل ساده ارائه کند. البته خبر خمیده بودن صفحه نمایش منتشر شده بود می تونید زیر اطلاعات منتشر شده رو در خبر   سامسونگ گلکسی اس ۶ با دو لبه خمیده شما را هم شگفت زده خواهد کرد. مشاهده کنید.

اما بریم سراغ قیمت های ارائه شده برای این گوشی هوشمند که امروز در دنیای اینترنت منتشر شده است ، براساس آخرین خبر ها سامسونگ گلکسی اس ۶ را در مدل ها و قیمت های زیر ارائه خواهد کرد.

گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی ۷۴۹ یورو

گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی ۸۴۹ یورو

گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ۹۴۹ یورو

براساس این خبر گویا مدلی با صفحه نمایش خمیده ارائه خواهد شد مقداری گرانتر از مدل ساده خواهد بود و همچنین نام گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ خمیده Galaxy s Edge خواهد بود.

نظر شما در مورد جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ چی هست ؟ به نظرتون استقبال کاربران از این گوشی در آینده چه خواهد بود ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.