گلکسی نوت ۶ به اسنپدراگون ۸۲۳ مجهز شده است

0
گلکسی نوت 6

شرکت سامسونگ بنا دارد تا گلکسی نوت ۶ را زودتر از موعد همیشگی که در ماه آگوست بود معرفی کند و طبق شایعات انتظار داریم در اواسط ماه ژوئن از این گوشی رونمایی گردد ، اگر اطلاعات منتشر شده از گلکسی نوت ۶ موثق باشند انتظار داریم که این گوشی اولین گوشی ضد آب از سری گوشی های گلکسی نوت سامسونگ باشد ، امروز خبر دیگری از گلکسی نوت ۶ منتشر شده است که طبق آن این گوشی به پردازنده ی نسل بعد کوالکام و یا اسنپدراگون ۸۲۳ مجهز خواهد بود که علاوه بر آخرین پرچمدار سری گلکسی نوت انتظار می رود در گوشی های آینده و از جمله ی آنها LG G Flex 3 و گوشی بعدی سونی به کار گرفته شود.

مزیت اسنپدراگون ۸۲۳ نسبت به اسنپدراگون ۸۲۰ در مقدار سرعت پردازش هسته ها و نیز میزان حجم حافظه ی رم قابل پشتیبانی آن می باشد و گفته می شود که در اسنپدراگون ۸۲۳ می توان سرعت ۳ گیگاهرتزی را برای پردازنده به کار برد در حالی که سقف سرعت پردازش قابل به کار گیری در اسنپدراگون ۸۲۰ ۲.۲ گیگاهرتز می باشد ، علاوه بر این اسنپدراگون ۸۲۳ می تواند وجود ۸ گیگابایت حافظه ی رم را پشتیبانی کند که این مقدار در اسنپدراگون ۸۲۰ تنها ۴ گیگابایت بود.

پیشتر مشخص شد که سامسونگ برای ساخت گلکسی نوت ۶ یک حافظه ی رم ۶ گیگابایتی در نظر گرفته است که کاملا با خبر استفاده از اسنپدراگون ۸۲۳ همخوانی دارد ، به هر حال اگر مشخصات فنی فاش شده ی گلکسی نوت ۶ با واقعیت منطبق باشد شاهد گوشی به مراتب قوی تری نسبت به گلکسی اس ۷ خواهیم بود و این می تواند موفقیت سامسونگ در قسمت فروش را افزایش دهد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.