گزارش تکمیلی از گلکسی نوت ۴ در تهران

3
Samsung-Galaxy-Note-4

گزارش تکمیلی از گلکسی نوت ۴ در تهران : امروز مراسمی همزمان با سایر نقاط جهان در شهر تهران برگزار شد. این مراسم رونمایی گلکسی نوت ۴ در تهران بود. سامسونگ برای افزایش بازار خود طی حرکتی متقاوت و جالب این گوشی هوشمند را در سراسر جهان در شهر های مطرح جهان رونمایی کرد. این مراسم با حضور دوک پارک مدیر عامل سامسونگ ایران ، علی جعفری مدیر ارشد موبایل سامسونگ ایران و سانگ ون جونگ مدیر ارشد کره ای موبایل سامسونگ ایران برگزار شد. 

حضور مدیر عامل سامسونگ ایران در مراسم

گلکسی نوت 4 در تهران

برای مشاهده تصاویری از این  مراسم گزارشی از رونمایی گلکسی نوت ۴ در تهران را مشاهده نمایید. در این مراسم معرفی جدیدترین پرچمدار سامسونگ توسط یکی از مسئولان سامسونگ ایران انجام شد و مشخصات این گوشی هوشمند و اهداف اصلی سامسونگ در گوشی گلکسی نوت ۴ مطرح شد. 

پس از معرفی اجمالی گوشی تمامی خبرگزاری های حاضر در این مراسم مشغول مو شکافی این پدیده جدید سامسونگ شدند. گوشی با امکانات سخت افزاری مناسب و کیفیتی بالا ارائه شد. 

کیفیت صفحه نمایش بالا Quad HDو Super AMOLED ، وجود یک قلم فوق العاده حرفه ای ، بدنه فوق العاده شیک تلفیق فریم فلزی و طرج لوکس چرمی بدنه و در عین حال باتری قدرتمند اشاره کرد.

در کل سامسونگ یک گوشی تمام عیار و زیبا رو به بازار گوشی های هوشمند ارائه کرده بود. 

گفتگوی کوتاه با مدیر ارشد موبایل سامسونگ در ایران

جناب آقای جعفریه

در حاشیه این مراسم در گفتگوی کوتاه اما صمیمی که با جناب آقای جعفریه مدیر ارشد موبایل سامسونگ ایران  داشتیم سوالی  در مورد پیش بینی فروش گلکسی نوت ۴ در بازار ایران  مطرح شد . ایشان در پاسخ به این سوال اینگونه گفتند : خانواده گلکسی نوت تفاوت عمده ای با خانواده گلکسی اس دارند. این تفاوت در طرفداران این دو خانواده است . خانواده گلکسی اس مخاطبان عام تری رو دارند اما در عین حال خانواده نوت مخاطبان خاص تری رو دارا هستند. از این رو در این موضوع نمی توان این دو خانواده رو با هم مقایسه کرد. 

پس باید مقایسه ما در همین خانواده انجام گیرد. بطور مثال در این مقایسه می توانیم نوت ۴  رو با نوت ۳ مقایسه کنیم ، جدیدترین پرچمدار سامسونگ در خانواده نوت یعنی همون نوت ۴ در کشور هایی که قبل از ایران لانچ شدند با رشد فروش ۲۰ درصدی نسبت به گلکسی نوت ۳ دارند. 

اما این روند در ایران مقداری متفاوت خواهد بود ، ما این روند رو بعد از ماه محرم می توانیم داشته باشیم. و لانچ اصلی ما بعد از ماه محرم خواهد بود. و امیدوارم روند فروش این گوشی در ایران هم مثل سایر کشور ها باشه.

محل برگزاری مراسم مجتمع کوروش

سامسونگ گلکسی نوت ۴

سامسونگ گلکسی نوت ۴

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

  1. علیرضای عزیز چشم خیلی خوشحالیم از اینکه به فکر سایت هستید ، جتما این مورد رو در نظر خواهیم گرفت

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.