نسل های جدید گلکسی A به زودی راهی بازار خواهند شد

0
نسل های جدید گلکسی A به زودی راهی بازار خواهند شد

نسل های جدید گلکسی A به زودی راهی بازار خواهند شد : تقریبا سال پیش بود که سامسونگ با معرفی سری آ اولین گوشی های میان رده خود با طراحی زیبا و شیک را عرضه نمود و این استراژی میان رده و زیبا بودن برای سامسونگ فروش خوبی را به ارمغان آورد. در حال حاضر وبسایت رسمی شرکت سامسونگ اذعان کرده که این شرکت در حال کار بر روی نسل دوم گوشی های محبوب سری آ میباشد تا بتواند باز هم کاربران آن سری را به خود جذب کند.
در این گزارش شماره مدل های منتشر شده است و در این شماره های ذکر شده چندان تغییری به چشم نمیخورد ، در همین ابتدا میتوان پیشبینی کرد که انقلابی در این گوشی های رخ نخواهد داد به این معنا که تنها برخی ارتقا ها یا به طور کلی بهبود هایی در کارایی آنها شاهد خواهیم بود.

گفته شده که این گوشی ها با همان نام های اصلی عرضه خواهند شد اما در مدل های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ اما این امکان هم وجود دارد که بعد از نام اصلی این گوشی ها پسوند ۲ اضافه شود ، برای مثال سامسونگ گلکسی آ۵ ۲ . به هر حال این نام گذاری ها در کارای گوشی تاثیر گذار نخواهد بود و مهم کارایی و سرعت گوشی است که میتواند ان را از نسل قبلی متمایز سازد.
در حال حاضر نسل گلکسی آ از صفحه نمایش ۴.۵ تا ۵.۵ اینچ را تشکیل میدهند و به پردازنده و دوربین های قدرتمندی مجهز شده اند که میتوان آن را از میان رده های سطح بالا دانست.
منبع : sammobile

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.