فروش پرچمدار جدید ال جی جی ۵ با استقبال کم نظیر در ایران

0
ال جی جی 5

ال جی جی ۵ با تمامی امکانات عجیب و غریب و جذاب خودر دیروز در بازار ایران رسما لانچ شد . فروش جدیدترین پرچمدار ال جی در ایران با استقبال کم نظیر علاقه مندان گوشی های هوشمند در ایران روبرو شد در ادامه گزارشی از  فروش ال جی جی ۵ در ایران داریم که بصورت تصویری برای شما عزیزان تهیه شده است امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد با زوم تک همراه باشید .

قرعه کشی گوشی جدید ال‌جی G5 در روز یکشنبه برگزار شد

روز یک شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه جشنواره هیجان انگیز طرفداران ال‌جی G5 برگزار شد.
در اتفاقی کم‌نظیر ، خیل طرفداران ال‌جی G5 از صبح زود به فروشگاه چارسوی تهران، واقع در خیابان جمهوری، تقاطع حافظ مراجعه کردند تا شانس خود را برای بردن یکی از ۵ دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی G5 محک بزنند.
زمان توزیع کارت‌های قرعه‌کشی از ساعت ۱۰ تا ۳ در نظر گرفته شده بود اما با توجه به تعداد زیاد طرفدارن که اطراف فروشگاه چارسو صف طویلی را تشکیل داده بودند کارت‌های قرعه‌کشی، که تعدادشان محدود بود، خیلی زودتر از پیش‌بینی تمام شد.بعد از آن قرعه‌کشی رأس ساعت مقرر، ۵ بعدازظهر، در همان محل انجام شد.در این قرعه کشی ۵ نفر از میان شرکت‌کنندگان برنده ۵ دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی G5 و ۱۰ نفر دیگر برنده ۵۰ درصد تخفیف برای خرید ال‌جی G5 از فروشگاه چارسو شدند.

تصاویری از قرعه کشی گوشی ال جی جی ۵ در بازار چهارسوی تهران

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.