عضویت در کانال تلگرام زوم تک

اینترنت وای فای ایرانسل در تله کابین توچال ارائه می کند.

۰

اینترنت وای فای ایرانسل در تله کابین توچال ارائه می کند. : به گزارش بخش اخبار فناوری زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل ، این شرکت خدمات اینترنت وای فای رایگان در تله کابین توچال ارائه می نماید. مجموعه تفریحی ورزشی توچال همیشه میزبان ورزشکاران می باشد ، این شرکت در صدد است اینترنت پر سرعت بی سیم در این محدوده ارائه نماید. ایرانسل یکی از فعالیترین شرکت های حوزه اینترنت همراه در ایران می باشد. تاکنون خدمات اینترنتی بسیاری توسط این شرکت در ایران ارائه شده است. این بار این شرکت اینترنت وای فای رایگان ارائه می کند.

خدمات اینترنت وای فای ایرانسل در مجموعه تفریحی ورزشی توچال بصورت رایگان

ایرانسل در راستای ارائه خدمات اینترنت پر سرعت با استاندارد های جهانی این بار محدوده توچال را به اینترنت پر سرعت Wi-Fi برای خانواده بزرگ کاربران ایرانسل مجهز می نماید.

کاربران ایرانسلی با حضور در مجتمع ورزشی – تفریحی توچال می توانند از وای فای ایرانسل با نام irancellWiFi از ۵۰۰ مگابایت اینترنت پرسرعت که بصورت رایگان در اختیار کاربران ایرانسلی قرار می گیرد برای مدت ۶۰ ساعت بهره مند شوند.

البته این شبکه وای فای تنها برای کاربران ایرانسلی فعال می باشد ، نحوه استفاده از این شبکه بدین گونه است که کاربران حاضر در این منطقه برای دریافت پسورد اتصال به شبکه باید در ابتدا یک پیامک بدون متن به شماره ۴۰۳۰ رمز و نام کاربری ورود به شبکه اینترنت پر سرعت ایرانسل را دریافت نمایند.

در هر ۲۴ ساعت شما فقط تنها یک بار می توانید رمز و پسورد اتصال به شبکه را دریافت نمایید .

در مرحله اول طرح اینترنت پر سرعت بدون سیم ایرانسل در توچال ، پارکینگ ، ایستگاه اول و ایستگاه دوم این مجموعه به اینترنت پر سرعت ایرانسل مجهز است . اگر شما هم قصد پیاده روی و ورزش در این منطقه را دارید ، می توانید فعالیت های اینترنتی تان را در همین مجموعه ورزشی و تفریحی با اینترنت Wi-Fi رایگان ایرانسل انجام دهید.

منبع : روابط عمومی ایرانسل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.