طراحی سایت اینتن

بخشودگی جرایم رانندگی

0 رجبی
بخشودگی جرایم رانندگی
به این پست امتیاز دهید

بخشودگی جرایم رانندگی : جریمه های ناشی از رانندگی به آن دسته از جرائمی اختصاص دارد که با توسعه زندگی ماشین با افزایش روبرو شده اند.لذا عوامل مختلفی وجود دارد که سبب می شود این جرایم برای رانندگان تعیین شود.

تا پایان آذرماه96 برای بخشودگی جرائم رانندگی فرصت باقی ست  

آخرین خبرها حاکی از آن است که تاریخ پرداخت برای بخشودگی جرایم رانندگی 96 تا پایان آذرماه می باشد و پس از گذشت این تاریخ دیگر تمدید نمی گردد. طبق گفته سرهنگ محمد ترحمی با توجه به قانون بودجه سال 96 کشور ، آن گروه از جرائم که 2برابر شده اند و تا پیش از سال 95 بوده ، این جرائم تا پایان آذرماه سال جاری بخشیده خواهند شد و شهروندان می توانند از این فرصت استفاده کنند و برای پرداخت اقدام نمایند چرا که این تاریخ تمدید نمی شود.

آنگونه که به نظر می رسد مجلس برای آخرین بار تصمیم گرفته است که بخشودگی جرایم رانندگی را اعمال کند و آن را در برنامه های بودجه ی قرار دهد و همچنین مردم می توانند برای پرداخت بخشودگی جرایم رانندگی تا پایان فصل پاییز اقدام کنند.

بعد از گذشت تاریخ بخشودگی جرایم رانندگی و شروع ماه دی دیگر جرایم راهنمایی و رانندگی به وضعیت قبلی خود می گردد و معاون حقوقی و پارلمانی راهنمایی و رانندگی ناجا از شهروندان درخواست نموده تا پرداخت بدهی را به روزهای آخر مهلت پرداخت بخشودگی جرایم رانندگی موکول نکنند.

همچنین عنوان نموده است که سال گذشته به دلیل درخواست های زیاد ، با نقص های سیستم روبرو شده اند و همین موضوع سبب شده تا نتوانند به راحتی کار شهروندان را انجام بدهند پس بهتر است پیش از اتمام فرصت برای پرداخت اقدام نمایید.

طبق گفته های سرهنگ ترحمی : مردم برای جرائمی که تخفیف خورده است ، اقدام کنند تا دچار مشکلاتی نشوند و بتوانند از این فرصت و خدمت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

مقالات مرتبط :

راهور ۱۲۰ خلافی خودرو

استعلام میزان تخلفات رانندگی

بخشودگی جرایم رانندگی 96 جامعه
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.