طراحی سایت اینتن

پیگیری کارت سوخت از طریق پست

0 رجبی
پیگیری کارت سوخت از طریق پست
3.9 (77.14%) 14 votes

پیگیری کارت سوخت از طریق پست : سوخت از جمله مهم ترین منابعی است که باید در مصرف آن تا جایی که امکان دارد صرفه جویی های لازم صورت بگیرد. امروزه بنزین و گازوئیل جز مواردی هستند که میزان استفاده از آن ها در کشورمان به قدری زیاد است که می توان رقم  ۸۸میلیون و ۲۰۰هزار لیتر برای سال جاری در نظر گرفت.

میزان مصرف بنزین در مرداد ماه امسال حدود 85 میلیون و 100 هزار لیتر به صورت روزانه بوده است که این امارها نسبت به سال گذشته نشان میدهد که با رشد 7.4درصدی روبرو بوده ایم.

با توجه به آماریهای که شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرده اند ، در  181 روز شروع سال میزان مصرف بنزین به صورت میانگین در روز به 81 میلیون و 500 هزار لیتر  رسیده است که می توان گفت در سال گذشته در مدت زمانی مشابه رقم مصرف بنزین 75 میلیون و 200 هزار لیتر بوده که مطابق با این آمارها در سال جاری رشد 9.4درصدی مصرف بنزین صورت گرفته است.

یکی از راهکارهای تامین منابع در جهت اشتغال زایی در لایحه بودجه سال 97 بالا بردن قیمت بنزین و گازوئیل بوده است وعمده ترین علت آن رساندن قیمت این سوخت ها به قیمت مشخص شده خلیج فارس است. هم اکنون می توان تفاوت های قیمتی زیادی را بین سوخت در کشورمان با دیگر کشورها مشاهده کرد که البته این قیمت ها سبب ایجاد مشکلاتی مانند قاچاق و … شده است.با توجه خبرهای اخیر منتشر شده که قرار است بنزین با قیمت لیتری 1500 و گازوئیل 400 تومان عرضه شود البته هیچ طرحی اجرایی نخواهد شد مگر آن که به تصویب دولت برسد.

آدرس مناطق پستی تهران

ردیف نام آدرس
1 منطقه11 پستي ميدان امام خميني- سعدي جنوبي
2 منطقه13 پستي كارگر جنوبي- چهارراه لشگر
3 منطقه14 پستي ميدان وليعصر- ضلع شمال غرب ميدان
4 منطقه 15 پستی مفتح شمالي
5 منطقه 16 پستی ميدان رسالت- خيابان نيروي دريايي
6 منطقه 17 پستی نبرد جنوبی – خیابان کوثر
7 منطقه 18 پستی شهرري- انتهاي خيابان رازي
8 منطقه 19 پستی خیابان شریعتی – زیر پل صدر
9 کرج میدان طالقانی

با زوم تک همراه شوید..


مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.