عضویت در کانال تلگرام زوم تک

پیگیری کارت سوخت از طریق پست

۰

پیگیری کارت سوخت از طریق پست : سوخت از جمله مهم ترین منابعی است که باید در مصرف آن تا جایی که امکان دارد صرفه جویی های لازم صورت بگیرد. امروزه بنزین و گازوئیل جز مواردی هستند که میزان استفاده از آن ها در کشورمان به قدری زیاد است که می توان رقم  ۸۸میلیون و ۲۰۰هزار لیتر برای سال جاری در نظر گرفت.

میزان مصرف بنزین در مرداد ماه امسال حدود ۸۵ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر به صورت روزانه بوده است که این امارها نسبت به سال گذشته نشان میدهد که با رشد ۷.۴درصدی روبرو بوده ایم.

با توجه به آماریهای که شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرده اند ، در  ۱۸۱ روز شروع سال میزان مصرف بنزین به صورت میانگین در روز به ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر  رسیده است که می توان گفت در سال گذشته در مدت زمانی مشابه رقم مصرف بنزین ۷۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بوده که مطابق با این آمارها در سال جاری رشد ۹.۴درصدی مصرف بنزین صورت گرفته است.

یکی از راهکارهای تامین منابع در جهت اشتغال زایی در لایحه بودجه سال ۹۷ بالا بردن قیمت بنزین و گازوئیل بوده است وعمده ترین علت آن رساندن قیمت این سوخت ها به قیمت مشخص شده خلیج فارس است. هم اکنون می توان تفاوت های قیمتی زیادی را بین سوخت در کشورمان با دیگر کشورها مشاهده کرد که البته این قیمت ها سبب ایجاد مشکلاتی مانند قاچاق و … شده است.با توجه خبرهای اخیر منتشر شده که قرار است بنزین با قیمت لیتری ۱۵۰۰ و گازوئیل ۴۰۰ تومان عرضه شود البته هیچ طرحی اجرایی نخواهد شد مگر آن که به تصویب دولت برسد.

آدرس مناطق پستی تهران

ردیف نام آدرس
۱ منطقه۱۱ پستی میدان امام خمینی- سعدی جنوبی
۲ منطقه۱۳ پستی کارگر جنوبی- چهارراه لشگر
۳ منطقه۱۴ پستی میدان ولیعصر- ضلع شمال غرب میدان
۴ منطقه ۱۵ پستی مفتح شمالی
۵ منطقه ۱۶ پستی میدان رسالت- خیابان نیروی دریایی
۶ منطقه ۱۷ پستی نبرد جنوبی – خیابان کوثر
۷ منطقه ۱۸ پستی شهرری- انتهای خیابان رازی
۸ منطقه ۱۹ پستی خیابان شریعتی – زیر پل صدر
۹ کرج میدان طالقانی

با زوم تک همراه شوید..


مقالات مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

لریک
loading...