اولین تصاویر از بدنه آلومینیومی جدیدترین پرچمدار سامسونگ galaxy s6 منتشر شد.

1
جدیدترین پرچمدار سامسونگ , سامسونگ , گلکسی اس 6

اولین تصاویر از بدنه آلومینیومی جدیدترین پرچمدار سامسونگ galaxy s6  منتشر شد. : همانطور که میدانید معمولا پس از گذشت مدت زمانی که  شرکت های تولید کننده به معرفی محصولات خود میپردازند ، تصاویر و شایعاتی از محصولات بعدی این کمپانی ها در فضای مجازی منتشر میشود این بار نیز شاهد انتشار تصاویری جالب از گلکسی اس ۶ پرچمدار جدید سامسونگ هستیم.

اولین تصاویر منتشر شده از گلکسی  اس ۶ نشان از این دارد که سامسونگ در پروژه ی صفر خود برنامه های زیادی برای پرچم دار خود در سال ۲۰۱۵ دارد.

در چند سال گذشته سامسونگ مشکلاتی در رابطه با طراحی تکراری محصولاتش داشت و اکنون سعی دارد تا با طراحی های جدید این مشکل را برطرف سازد و البته به همین دلیل است که باید منتظر محصول فوق العاده و با طراحی  جدید  باشیم.

گلکسی اس 6

تصاویری که منتشر شده نشان دهنده بدنه آلومینیومی و یکپارچه گلکسی اس ۶ میباشد و به نظر میرسد این شرکت کره ای تصمیم گرفته تا در طراحی پرچم داران خود تجدید نظری داشته باشد. این نکته قابل ذکر است که این تصاویر از منبعی به نام NoWhereElse لو رفته که منبعی معتبر در زمینه انتشار اطلاعات و تصاویر محصولات شرکتهای بزرگ اپل و سامسونگ است و تاکنون در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

قطعا این تصاویر از پرچمدار جدید سامسونگ خبر میدهد هر چند که در یکی از تصاویر لو رفته ، تعدادی بدنه آلومینیومی دیده میشود و نمیتوان با اطمینان نظر داد که آیا این بدنه ها مربوط به گلکسی اس ۶ آخرین پرچم دار سامسونگ هست یا نه؟

استفاده از بدنه آلومینیومی در  اسمارت فون ها چند سالی است که توسط اپل ارائه داده میشود، این شرکت جاه طلب برای عرضه ی محصولاتی نظیر آیفون، آیپد و.. از بدنه آلومینیومی استفاده میکند. شاید میتواتن گفت اپل این مسیر را هموار ساخت و بعد از آن نیز HTC برای محصولاتش از این روش استفاده کرد.

آیا سامسونگ سری گلکسی خود را با بدنه فلزی خواهد ساخت؟؟ نظر شما چیست؟

منبع: Phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.