طراحی سایت اینتن

صورتحساب همراه اول

0
صورتحساب همراه اول
به این پست امتیاز دهید

صورتحساب همراه اول : در این چند سال اخیر فناوری های جدید بر روی زندگی انسان ها تاثیرات جدی گذاشته اند و به گونه ی شده اند که سبک زندگی را تا حدودی تغییر داده اند.تلفن همراه جز مواردی بوده است که در ایجاد این تغییرات نقش های مهمی را ایفا کرده است.برای اولین بار در سال73 راه اندازی فناوری تلفن همراه در شهر تهران با ظرفیت سازی برای 9200 شروع گردید.برای اولین بار عرصه رسمی سیم کارت در ایران در مردادماه همان سال با واگذاری نمودن چهار سیم کارت به نهاد ریاست جمهوری آغاز شد. بعد از آن به علت تقاضاهای زیاد مردم و درخواست های مکرر فعالیت های متنوعی تعیین شد تا بتوان از این تکنولوژی به صورت فراگیر استفاده کرد.

همراه اول از اپراتورهای می باشد که سعی کرده همواره خدماتی را به مشتریان ارائه دهد تا بتواند رضایت آنها را بدست بیاورد و جز بزرگترین اپراتورهای کشوربه شمار می رود.مشترکان می توانند از خدمات همراه اول شامل خدمات آنلاین همراه اول ، سیم کارت کودک ، سرویس رومینگ بین الملل ،سیم کارت دانشجو،پیام  و … استفاده نمایند.

یکی از خدماتی که همراه اول برای مشترکان دائمی خود قرار داده است مشاهده صورت حساب می باشد که به راحتی اینکار انجام می شود تنها کافی است به وب سایت همراه اول مراجعه نموده و مراحل زیر را سپری نمایید. هر شخصی به راحتی می تواند برای دریافت صورتحساب خود اقدام نماید.

مشاهده صورتحساب

1)برای مشاهده صورتحساب خود می توانید به لینک مشاهده صورت حساب همراه اول مراجعه نمایید. : https://billing.mci.ir/billing

2)در این مرحله باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و سپس صورت حساب خود ( پایان دوره یا میان دوره ) انتخاب نمایید و کد امنیتی را تایپ کنید . در نهایت بعد از مشخص کردن این اطلاعات باید گزینه مشاهده صورت حساب را کلیک نمایید.

صورتحساب همراه اولبرای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک پرداخت قبض موبایل مراجعه نمایید.

مقاله صورتحساب همراه اول برای شما مفید بود؟ منتظر نظرات شما در مورد مقاله صورتحساب همراه اول هستیم.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.