loading...

فایرفاکس موتور جستجوی یاهو را جایگزین گوگل کرد

۱

فایرفاکس موتور جستجوی یاهو را جایگزین گوگل کرد: خیلی از کاربران فایرفاکس تا پیش از این از گوگل به عنوان محبوب ترین و پیش فرض در مرورگر خودشان استفاده میکردند اما موزیلا در اقدامی عجیب موتور جستجوی یاهو را جایگزین گوگل کرد که به صورت پیش فرض با جستجو در فایرفاکس نتایج توسط یاهو بررسی شود.

از سال ۲۰۰۴ جستجوگر پیش فرض در فایرفاکس گوگل بود که با گذشت زمان و با تغییر قوانین در ایالات متحده آمریکا موزیلا مجبور شد که به یاهو مهاجرت کند. مدیر موزیلا در این خصوص می گوید که :

ما باید تجربه داشتن یک مرورگر تکی در فایرفاکس را به اتمام برسانیم. ما برای افزایش انتخاب ها و نوآوری ها در وبگردی تصمیمات انعطاف پذیر و محلی بیشتری را در نظر گرفتیم  که می تواند در جستجو محلی و نتایج بیشتر کمکی زیادی به کاربران بکند.

در کشور روسیه نیز گوگل از مرورگر فایرفاکس کنار گذاشته است و جستجوگر یاندکس جایگزین شده است و کاربران در کشور چین نیز از جستجوگر بایدو در جستجوهای اینترنتی خود استفاده میکنند.

بعد از این تغییرات، کاربران زیادی که از گوگل استفاده کرده بودند قطعا سعی در عوض کردن این پیش فرضات در مرورگر فایرفاکس خود هستند چرا که گوگل هنوز محبوب ترین موتور جستجو در اینترنت است و نتایجی که گوگل می دهد یاهو، بایدو و یاندکس نمی دهد.

منبع : ndtv


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!