معرفی Fallout Shelter در E3 2015

۰

برایتان از بازی هایی که در E3 2015 توسط اولین کنفراس که ان را Bethesda انجام داد مطالبی گفتیم. تا اینجا از سه بازی  در کنفرانس این شرکت معرفی شد.۴ fallout  و Doom و همچنین Battlecry  که پیشنهاد میکنیم همه این مطالب را دنبال کنید. از آن جایی که کنفرانس Bethesda اولین کنفراس در E3 2015 و همچنین نسبت دیگر کنفرانس ها طولانی تر بود. از این رو در آخر این کنفرانس بازی های موبایلی معرفی شدند و fallout shelter را معرفی کرد که همین الان در اپ استور موجود میباشد. این بازی تنها برای سیستم عامل IOS معرفی شد که گمان میرود در آینده ی نزدیک نسخه ی اندروید آن هم معرفی شود.

 معرفی Fallout Shelter در E3 2015

 معرفی Fallout Shelter در E3 2015

 داستان بازی هرچند اصلا به موضوع بازی۴ fallout  که برایتان معرفی کردیم . ارتباطی ندارد. به طوری اصلا فضای جنگی و بازی هایی خشن را در آن نمیبینید. این بازی را میتوان اینگونه تعبیر کرد که دنباله ی راه بازی ۴ fallout است.

 معرفی Fallout Shelter در E3 2015

چرا که در این بازی باید از بازماندگانی که جان سالم به در برده اند در پناهگاهی که مدیریت آن را به دست شما سپرده اند مراقبت کنید. در این بازی اصلا خبری از موضوعات جنگی نیست و فضای بازی به نوعی رنگارنگ و شاد طراحی شده است .

 معرفی Fallout Shelter در E3 2015

در این بازی شما باید خدماتی را به افراد موجود درآن ارائه دهید که افراد از شما و مدیریتتان به نوعی راضی باشند و خوشنودی افراد حاضر در این بازی را میتوان مهمترین اصل در آن دانست. شما میتوانید این بازی را به صورت رایگان از اپ استور برای سیستم عامل IOS دانلود کنید و از پناهگاهتان لذت ببرید.

بحث پیرامون این موضوع : بازی موبایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.