فیس بوک مالکیت موتور جستجوی قدرتمند TheFind را به دست آورد

0

فیس بوک مالکیت موتور جستجوی قدرتمند TheFind را به دست آورد : فیس بوک مالکیت The Find را به دست آورد ، شرکتی با قدمت ۹ساله که موتور جستجویی قدرتمند برای فهرست کردن محصولات موجود درهزاران سایت در زمینه تجارت الکترونیک را در اختیار دارد .

مبلغ قرارداد و دیگر جزئیات آن در اختیار عموم قرار داده نشده و تنها خبر موثق واگذاری مالکیت این شرکت به فیس بوک است که در سایت TheFind اعلام شده است که قسمتی از آن به شرح زیر است :

وب سایت مجله ها : اعضا اصلی تیم ما در حال پیوستن به فیس بوک هسستند و قرار است که برای کامل کردن تکنولوژی های ما شبانه روز تلاش کنند ; نتیجه این تلاش ها بهبود روز افزون تبلیغاتی است که شما در فیس بوک می بینید و از همه مهمتر این تبلیغات هرچه بیشتر مرتبط با نیاز شما خواهند بود .

این به این معنی است که تبلیغاتی که هر کاربر از این پس در فیس بوک خواهد دید ، مرتبط با محصولاتی است که بیشتر جستجوها و خریدهای آنلاین وی بر اساس آن ها بوده است . یکی از ویژگی های کلیدی TheFind این است که در تلاش است تا ترکیبی از فروشگاه های آنلاین و محلی را به دست آورد و نتایج خود را بر اساس بر اساس نمایه (Profile) اجتماعی کاربر بیان کند .

این شرکت اعلام کرده است که فهرست های آن بر اساس داده های موجود در حدود ۵۰۰,۰۰۰ فروشگاه و بالغ بر ۵۰۰ میلیون محصول خواهد بود .

این تکنولوژی به احتمال زیاد فیس بوک را بیش از پیش در رده های بالاتری در میان شبکه های اجتماعی قرار خواهد داد و ارزش زیادی به آن در زمینه تبلیغات خواهد بخشید و این سبب جذب تجار بیشتری سمت فیس بوک می شود .

وبسایت TheFind از این قرارداد جان سالم به در نخواهد برد و این به این معنی است که شرکت در چند هفته آینده موتور جستجوی خود را غیرفعال خواهد کرد .

منبع : بررسی لپ تاپ

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.