شبکه اجتماعی فیسبوک و سیلی از کاربران

0
فیسبوک

مارک زوکربرگ ، بنیانگذار شرکت فیسبوک که از بزرگترین شبکات اجتماعی در جهان را راه اندازی کرد ، به تازگی اعلام کرده است که آنها هر روز میزبان بیش از ۱ میلیارد کاربر هستند، این بدان معناست که در هرورز بیش از ۱ میلیارد کاربر به حساب کاربری در فیسبوک خود سر میزنند.

فیسبوک روزانه یک میلیارد کاربر دارد

در آخرین گزارشی که برای میزان جمعیت جهان شده است ، کل جهان ۷ میلیارد نفر جمعیت دارد ؛ پس با یک حساب سر انگشتی میتوان به راحتی دریافت که در هر روز ۱ نفر از ۷ نفر در جهان به فیسبوک خود سر میزنند.

طبق گفته هایی که مارک انجام داده است ، این مورد برای اولین بار بوده است که در طول یک روز یک میلیارد نفر به شبکه اجتماعی فیسبوک خود سر زده است. و میتوان اینگونه هم بر داشت کرد که در روز دوشنبه که این رکورد رخ داده ، از هر ۷ نفر در کره ی زمین ، ۱ نفر برای ارتباط با دوستان و خانواده ی خود از فیسبوک استفاده کرده است .
در مورد امور مالی این شرکت هم در یک کلام نمیتوان با اعداد و ارقام آنها را بیان کرد. این آمار فوق العاده برای فیسبوک اتفاقی بوده که به آنها نوید این را میدهد تا روزی تمام جهان از فیسبوک استفاده کنند.

مارک گفته که از این موضوع بسیار افتخار میکند و خوشحال است که شبکه ای راه اندازی کرده تا تمام افراد بتوانند از آن بهره ببرند و حرف خود را به گوش دیگر افراد برسانند.

اما در آینده ای نزدیک شبکه های اجتماعی تحت وب که فوکوسشان در سایت اینترنتی است ، مطمئنا در رقابت با سایر شبکه های اجتماعی شکست خواهند خورد ، نظر شما چی هست دوستان عزیز ؟

منبع : geeky

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.