موسسه ی عکاسان EyeEm دوربین دو گانه ی هواوی پی ۹ را تحت آزمایش حرفه ای قرار داد

0
تست دوربین دوگانه ی P9 توسط موسسه ی عکاسی EyeEm

دیروز با برپایی رویدادی توسط شرکت هواوی از P9 و P9 Plus رونمایی گردید ، شرکت هواوی حرف زیادی را برای منتقدان باقی نگذاشته و همه چیز در سطح عالی قرار دارد ، پردازنده ی Kirin 955 به همراه ۴ گیگابایت حافظه ی رم ، حاشیه ی تصویر فوق العاده ناچیز و اسکنر اثر انگشت سطح ۴(که توانایی تشخیض عمق را دارد و به جز صاحب آن هیچکس نخواهد توانست تا آن را باز نماید) و دوربین اصلی با لنز دوگانه که با همکاری برند معروف Leica به تولید رسیده است.

در رویداد دیروز و با توجه به توضیحات نماینده ی شرکت درباره ی دوربین دوگانه ی این پرچمداران متوجه شدیم که یکی از این دوربین ها وظیفه ی ثبت رنگ ها را داراست و دیگری وظیفه دارد تا جزییات را ثبت نماید و عکسی که می گیرد در واقع سیاه و سفید می باشد به هر حال این مسائل روی کاغذ قشنگ هستند و باید دید که آیا در عمل هم می تواند وجه تمایزی بین دوربین P9 و دوربین پرچمداران دیگر باشد و یا خیر! به این منظور شرکت هواوی همکاری ای را با موسسه ی عکاسان EyeEm شکل داده است و تعدادی از اولین P9 ها را به تعدادی از عکاسان حرفه ای این موسسه سپرده تا آنها زیر و روی این دوربین را بسنجند که آنها هم بی وقفه مشغول به کار شده اند و دوربین این گوشی را در شرایط نوری متفاوت و موقعیت های مختلف آزمایش کرده اند تا ببینند این دوربین ها واقعا چه تفاوتی با سایر دوربین های به کار رفته در تلفن های هوشمند دارند و نتیجه آلبوم عکسی است که در زیر می بینید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.