انقلابی دیگر با کیت تکامل (Evolution Kit) سامسونگ در راه است.

0
کیت تکامل سامسونگ Evolution Kit

کمپانی سامسونگ همیشه به عنوان یکی از فعالان در حوزه تکنولوژی های نوین بوده است ، این بار این شرکت پیشرو محصولی جدید بنام کیت تکامل (Evolution Kit) است ، پس از گذشت ماه ها از نمایشگاه CES بالاخره سامسونگ این محصول جدید خود را که در این نمایشگاه رونمایی شده بود ، به بازار ایران هم ارائه کرده است.

کیت تکامل (Evolution Kit) سامسونگ

به کمک این  قطعه می‌توان تلویزیون خود را با تنها یک قطعه بروز کرد ، با استفاده از این قطعه شما جدیدترین تلویزیون را در خانه تان خواهد داشت تنها تفاوت این تلویزیون با تلویزیون های جدید سامسونگ قیافه و ظاهر تلویزیون است ما از نظر عملکرد تمامی ویژگی های یک تلویزیون را خواهد داشت.

تکنولوژی های روز در حوزه صوت و تصویر روز بروز کیفیت بسیار بالایی را به کاربران ارائه می کند ، قطعه کوچک کیت تکامل (Evolution Kit) هم دقیقا عملکرد های جدید و بروز را برای تلویزیون سامسونگ شما ارائه خواهد کرد ، با ارائه این تکنولوژی جدید توسط سامسونگ دیگر نیاز نیست که پس از گذشت چند سال تلویزیون های قدیمیتان را با یک تلویزیون جدید جایگزین کنید. تنها کافیست به کمک این کیت تلویزیونتان را بروز نمایید.

مدتی پیش اتحادیه پخش تلویزیونی در اروپا یعنی EBU با توجه به گسترش تکنولوژی های صوتی و تصویری اعلام کرد : در سال های آینده ، کیفیت پخش تلویزیونی در سطح اروپا ارتقا خواهد یافت و کلیه برنامه های تلویزیونی اعم از فیلم و سریال و … با فرمت HEVC که جدیدترین نسخه از فرمت های ویدئویی است ، در کانال های تلویزیونی ارائه خواهد شد.

در سبک ارائه برنامه های تلویزیونی ارائه کیفیت SD در سیستم های قبلی انجام می گرفت ، اما با گسترش تکنولوژی های جدید ارائه برنامه های تلویزیونی با کیفیت HD انجام می پذیرد . با افزایش کیفیت برنامه های تلویزیونی ارائه شده شما هم نیاز خواهید داشت تلویزیون مورد استفاده تان را ارتقا دهید و استفاده از تلویزیون های سرعت فریم‌های بالاتر از ۵۰FPS برای شما نیاز خواهد بود.

ویژگی های کیت تکامل (Evolution Kit) سامسونگ

ارائه تکنولوژی کیت تکامل (Evolution Kit) سامسونگ باعث می شود شما دیگر نیاز ه تغییر تلویزیونتان نداشته باشید و تلویزیون شما با این کیت فوق العاده جالب بروز خواهد شد. این کیت در پشت تلویزیون‌های سامسونگ نصب شده و نصب فیزیکی آن تنها در چند ثانیه قابل اجراست. از ویژگی های این کیت می توان به پردازشگر ۴ هسته‌ ای و رم ۴ گیگابایتی DDR3 اشاره کرد. این مشخصات نمایش تصاویر و ویدئو‌ها را با کیفیت و سرعت بالا را برای شما امکان پذیر خواهد نمود.

از دیگر ویژگی های این کیت هوشمند می توان به کارت گرافیک MaliT604 500MHz اشاره کرد وهمچنین این با کیت امکان کنترل صوتی، حرکتی و تشخیص چهره را به تلویزیون شما اضافه کند. امکان Smart view  هم از دیگر ویژگی های این کیت هوشمند است . با این قابلیت ها شما قادر خواهید بود تصویر تلویزیون را در موبایل هوشمند قابل مشاهده خواهد بود. قابلیت شناسایی و انجام فرمت HECV که فرمت محتواهای ویدیویی با بهترین کیفیت است نیز از دیگر ویژگی‌های کیت تکامل (Evolution Kit) سامسونگ می باشد.

منبع : روابط عمومی سامسونگ

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.