طراحی سایت اینتن

همه چیز درباره تلگرام آلفا (Telegram Alpha)

0 رجبی
همه چیز درباره تلگرام آلفا (Telegram Alpha)
به این پست امتیاز دهید

همه چیز درباره تلگرام آلفا (Telegram Alpha) : تلگرام جز اپلیکیشن های پرطرفداری است که این روزها فیلترینگ آن در ایران سبب نارضایتی بسیاری از کاربران شده است و به همین دلیل آنها مجبور به استفاده از نرم افزارهای شده اند تا بتوانند از تلگرام استفاده نمایند. اما اخیرا نام تلگرام الفا را زیاد می شنویم ولی در رابطه با این نسخه تلگرام باید بدانید که یک نسخه رسمی است که از سوی شرکت تلگرام به کاربران عرضه شده است.

شرکت تلگرام در رابطه با فیلترینگ و مشکلات متعددی که در خصوص تلگرام  به صورت بین المللی وجود داشته قطعا دوست ندارد که جایگاه خود را از میان اپ های پرطرفدار دیگر از دست بدهد به همین دلیل نسخه تلگرام آلفا را راه اندازی کرده است که سبب برطرف شدن بسیاری از مشکلات شود.

تلگرام آلفا Telegram Alpha

این نسخه از تلگرام هم اکنون در حال تست بوده و تنها می توان بر روی سیستم کامپیوتر از آن استفاده کرد. اگر می خواهید از این نسخه (تلگرام آلفا) استفاده کنید باید به وب سایت شرکت تلگرام مراجعه کرده و سپس برای نصب آن اقدام نمایید. وقتی به وب سایت تلگرام وارد شدید باید به قسمت دانلود بروید و بعد از مشاهده گزینه تلگرام آلفا روی آن کلیک کرده و سپس ویندوز ست آپ را انتخاب نمایید.

(Telegram Alpha)

زمانی که شما تلگرام آلفا را بر روی سیستم خود کردید ، تصویر آیکونی را مشاهده می کنید که در تلاش بوده تا اتصال خود را به اینترنت انجام بدهد. در اینجا خواهید دید که برای متصل شدن به پروکسی و چیزهای دیگری نیاز داشته است. شما  MTPROTO  را مشاهده می نمایید که همان پروژه جدید تلگرام الفا بوده که به کمک شما آمده است.

تلگرام آلفا

در این قسمت یک هاست و سرور از شما درخواست می کند که باید با نرم افزار عبور از محدودیت(همان قند… شکن خودمان) به تلگرام آلفا وصل شده و به کانال MTProtoProxies وارد شوید. بعد می توانید به آسانی سرورهای پیشنهادی تلگرام را انتخاب کنید و فراموش نکنید که رایگان بوده است بعد از ست کردن برنامه عبور از محدودیت را ببندید و از آن استفاده نمایید.

نکات مهم

در رابطه با استفاده از تلگرام الفا باید بدانید که با نسخه های گذشته تفاوت های چندانی ندارد و سعی شده تا کاربران در هنگام کار با آن با مشکلی روبرو نباشند.

در رابطه با این نسخه تلگرام باید بدانید که ارتباطی که بین این نسخه با سایت اصلی و مسئولین آن وجود دارد سبب می شود که شما با خیال آسوده تری اقدام به استفاده نسخه آلفا نمایید و البته از نسخه های غیر رسمی معتبر بوده است. کاربران در زمان استفاده از آلفا با هیچ مشکل امنیتی روبرو نخواهند شد و به راحتی از طریق وب سایت اصلی تلگرام قابل دانلود می باشد.

امکان ست کردن پروکسی در این نسخه از تلگرام به این دلیل است که کاربران بتوانند به راحتی به محیط تلگرام دسترسی داشته باشند و در واقع جز قابلیت اصلی و اساسی آن به شمار می رود. فراموش نکنید که تفاوت بزرگ و عمده ی که شما می توانید در این نسخه از دستکاپ مشاهده نمایید ، امکان افزودن چند پروکسی است را به شما میدهد که کاربران می توانند تست چندسرور را امتحان نمایند.

در آخرین نکته فراموش نکنید به دلیل استفاده تلگرام الفا از MTProto امنیت بیشتری را برای کاربران خود به وجود آورده است ؛چون این پروتکل قابلیت ها و کارایی های زیادی داشته و علاوه بر اینکه می تواند پیام های بین کاربران را رد و بدل نماید و همچنین از الگوریتم های خاص رمزنگاری شده ای را پیروی می کند تا هر نوع دسترسی غیر قانونی به اطلاعات کاربران شکل نگیرد و سواستفاده ی انجام نگردد.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.