عضویت در کانال تلگرام زوم تک

EU هیچ مدرکی از فعالیت غیر قانونی اپل پیدا نکرد

۰

Re/code با صحبت با اشخاص آگاه، گزارش داد که مقام های آنتی تراست در اروپا، هیچ مدرکی پیدا نکردند که نشان بدهد که کمپانی اپل، با سرویس های پخش موسیقی و برچسب های رکورد خود، در حال بلاک کردن دسترسی رقیبان خود به پلت فرم های پخش موسیقی ست.

این کمسیون اروپایی، بازوی اجرایی اتحادیه اروپا، در ماه آوریل، تحقیقات خود را در این زمینه شروع کرد و از چند لیبل رکورد بازجویی کرده تا اطلاعاتی را در باره ی معاملاتشان با کمپانی اپل به دست آورد.
با صحبت با اشخاص آگاه، گزارش شده است که این تحقیقات هیچ مدرکی از فعالیت های غیر قانونی کمپانی اپل به دست نیاورده است اما اتحادیه ی اروپا به بررسی بازار ادامه خواهد داد.
Re/code با صحبت با اشخاص آگاه در این زمینه، گزارش کرد که : قانون گذاران همچنین به دنبال اطلاعاتی از فعالیت های Spotify و دیگر سرویس های پخش موسیقی می گردند تا محدودیت هایی را که اپل از طریق فروشگاهش به وجود می آورد را بررسی کنند.

اپل در ماه جون سرویس جدید پخش موسیقی خود را با نام Apple Music منتشر کرد. همچنین پلت فرم اپ استور را برای رقابت با سرویس های مشابهی مانند Jango, Spotify, Rhapsody و بسیاری دیگر، مجهز کرد.

Reuters در ماه جولای گزارش کرده بود که :” قانون گذاران آنتی تراست دولت آمریکا نیز در حال بررسی این ادعا که اپل با فعالیت های غیر قانونی سعی در کنار زدن رقیبان خود دارد، است. ”
اپل، اتحادیه ی اروپا و Spotify خارج از ساعات کاری آمریکا، به راحتی در دسترسی نبودند و در این مورد اظهار نظری نکرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.