طراحی سایت اینتن

دیکشنری انگلیسی به فارسی (برای دانلود نرم افزار کلیک کنید)

0
دیکشنری انگلیسی به فارسی (برای دانلود نرم افزار کلیک کنید)
به این پست امتیاز دهید

دیکشنری انگلیسی به فارسی (برای دانلود نرم افزار کلیک کنید) : یکی از بهترین اپ های که می توانید در بسیاری از موارد از آن ها استفاده کنید مترجم و دیکشنری هوشمند است. این اپ از دید کاربران زیادی جز بهترین ها شناخته شده است که شما می توانید همیشه یک دیشکنری همراه را در اختیار داشته باشید بدون اینکه نیازی به حمل کتاب داشته باشید.

شما پس از دانلود و نصب این اپ بر روی دستگاه خود می توانید زبان های زیادی را به یکدیگر ترجمه نمایید. همچنین شما می توانید تلفظ کلمه ها و جمله های مختلف را در برنامه یادبگیرید و البته این برنامه قابلیت های مختلف را در اختیارتان می گذارد.

دانشجویانی که به ترجمه لغات و جمله های انگلیسی به فارسی و یا هر زبان زنده ی دنیای نیاز دارند می توانند از این اپ پر کاربرد استفاده کنند و به سادگی به ترجمه های مختلف دسترسی داشته باشند.

دیکشنری انگلیسی به فارسی مترجم هوشمند :

دیکشنری انگلیسی به فارسی : شما می توانید تلفظ هر کلمه ی را که می خواهید و همچنین جملات را گوش دهید با هر زبانی که باشند. به این صورت اگر تلفظ اشتباهی داشتید می توانید آن را اصلاح نمایید و در جمله های مختلف ، کاربردهای کلمه های متفاوت را یادبگیرید و در پایان بدون نیاز به اینترنت یک دیتابیس در اختیار دارید که بیشتر از 90 هزار لغت در آن جای گرفته اند.

اگر تصمیم دارید یک برنامه با کیفیت را برای خودتان دانلود و نصب نمایید و همچنین به طراحی و زیبایی و سهولت کار با اپ اهمیت می دهید می توانید مترجم هوشمند را دانلود کنید. این برنامه از قسمت های مختلفی نیز تشکیل شده است که شامل موارد زیر می باشد:

 1. شما می توانید یک دیتابیس افلاین در اختیار داشته باشید که حدود بیشتر از نودهزار لغت به فارسی و انگلیسی (و برعکس) در آن وجود داشته است.
 2. به صورت آفلاین می توانید به 14 زبان دنیا ، تلفظ هوشمند را در اختیار داشته باشید که البته قابلیت تنظیم سرعت تلفظ نیز در اختیار شما خواهد بود و همچنین می توانید لهجه ی انگلیسی ، آمریکایی و … را انتخاب کنید.
 3. تلفظ های آنلاینی که برای این برنامه در نظر گرفته شده است با کیفیت HD به شکل آمریکایی و بریتانیایی از دانشگاه کمبریج می باشد.
 4. این برنامه پشتیبانی انلاینی نیز داشته است.
 5. بدون اینکه هزینه های اضافی را پرداخت کنید می توانید همه ی قسمت ها را به صورت رایگان فعال نمایید.
 6. این برنامه می تواند برای گوشی های که دارای قلم هستند ، دستخط را تشخیص بدهید.
 7. یکی از بهترین قابلیت های این اپ ، محیط زیبا و گرافیکی فوق العاده آن می باشد.
 8. دیزاین متریال این اپ مطابق با استانداردهای گوگل تنظیم شده است.
 9. در این اپ قسمت کاربرد لغت و جمله یابی وجود داشته است که به شما کمک کند جملاتی را پیدا کنید که لغت مورد نظرتان در آن استفاده شده است(به صورت فارسی و انگلیسی).
 10. تشخیص گفتار هوشمند برای 14 زبان دنیا وجود داشته است که فقط برای استفاده کافی ست با برنامه به صحبت بپردازید تا به تشخیص بپردازد و برای شما آن را ترجمه نماید.
 11. در این برنامه از سه موتور ترجمه قوی استفاده شده است که برای تبدیل متن از آن بکار برده می شود.
 12. زبانه های پشتیبانی برای تشخیص گفتار

دیکشنری انگلیسی به فارسی

دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی

دیکشنری انگلیسی به فارسی (برای دانلود نرم افزار کلیک کنید) : لازم است بدانید که این برنامه شامل تبلیغات می باشد که البته در نسخه های رایگان بوده و می تواند حجم کمی از اینترنت شما را صرف نماید.

اگر تصمیم دارید که این برنامه را دانلود کنید می توانید از کافه بازار استفاده کنید . برای دانلود کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

برای دانلود کلیک کنید

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.