عضویت در کانال تلگرام زوم تک

خودرو الکتریکی ۸۰۰ اسب بخاری استون مارتین

۰

جیمز باند در فیلم بعدی خود ، یک استون مارتین الکتریکی خواهد راند. در حال حاضر استون مارتین بر روی یک خودوری جدید الکتریکی ، استون مارتین راپید با قدرت ۸۰۰ اسب بخار کار میکند.

خودرو الکتریکی ۸۰۰ اسب بخاری استون مارتین

تمامی خبر ها ، در رابطه با استون مارتین راپید توسط مدیر عامل این شرکت منتشر شده اند. مدیر عامل استون ، اندی پالمر در Pebble Beach ، صحت این خودرو را تایید کرد و از آن به بعد اخبار مربوطه به یک خوردوی الکتریکی جدید منتشر شد.

او گفته که در این سری ، قدرت زیاد و موتور های قدرتمد وی ۱۲ و وی ۸ را با حفظ تعادل در تولید گاز ها ارائه خواهد کرد. همانطور که متوجه شدید این خودرو تمام الکتریکی است و توانایی تولید ۸۰۰ اسب بخار را دارد. پس با این آمار ها ، باید منتظر ارائه ی یک خودروی تمام الکتریکی بسیار قدرتمند باشیم.

او همچنین ذکر کرده که این شرکت درحال برنامه ریزی برای ارائه یک نسخه ی تمام الکتریکی از  DBX میباشد . راپید الکتریکی جدید احتمالا بیش از ۲۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا قیمت گذاری خواهد شد.

با اینکه مدیر عامل این شرکت بسیار با شوق موضوعات را افشا کرد ؛ اما این خودروی الکتریکی جدید استون مارتین ، حدود دو سال زمان خواهد برد که عرضه شود . اطلاعات بیشتر راجب این خودرو به زودی منتشر خواهند شد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...