خودرو الکتریکی ۸۰۰ اسب بخاری استون مارتین

0
خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین

جیمز باند در فیلم بعدی خود ، یک استون مارتین الکتریکی خواهد راند. در حال حاضر استون مارتین بر روی یک خودوری جدید الکتریکی ، استون مارتین راپید با قدرت ۸۰۰ اسب بخار کار میکند.

خودرو الکتریکی ۸۰۰ اسب بخاری استون مارتین

تمامی خبر ها ، در رابطه با استون مارتین راپید توسط مدیر عامل این شرکت منتشر شده اند. مدیر عامل استون ، اندی پالمر در Pebble Beach ، صحت این خودرو را تایید کرد و از آن به بعد اخبار مربوطه به یک خوردوی الکتریکی جدید منتشر شد.

او گفته که در این سری ، قدرت زیاد و موتور های قدرتمد وی ۱۲ و وی ۸ را با حفظ تعادل در تولید گاز ها ارائه خواهد کرد. همانطور که متوجه شدید این خودرو تمام الکتریکی است و توانایی تولید ۸۰۰ اسب بخار را دارد. پس با این آمار ها ، باید منتظر ارائه ی یک خودروی تمام الکتریکی بسیار قدرتمند باشیم.

او همچنین ذکر کرده که این شرکت درحال برنامه ریزی برای ارائه یک نسخه ی تمام الکتریکی از  DBX میباشد . راپید الکتریکی جدید احتمالا بیش از ۲۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا قیمت گذاری خواهد شد.

با اینکه مدیر عامل این شرکت بسیار با شوق موضوعات را افشا کرد ؛ اما این خودروی الکتریکی جدید استون مارتین ، حدود دو سال زمان خواهد برد که عرضه شود . اطلاعات بیشتر راجب این خودرو به زودی منتشر خواهند شد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.