طراحی سایت اینتن

عیدی سال ۱۳۹۷ | عیدی کارمندان دولت | زمان پرداخت عیدی

۴ نظر

عیدی سال ۱۳۹۷ | عیدی کارمندان دولت | زمان پرداخت عیدی : در هر سال کارمندان، کارگران ، بازنشستگان و تمامی افرادی که در مشاغل مختلف مشغول به کار هستند منتظر هستند تا خبرهای را در مورد میزان عیدی سال جدید و زمان واریز آن بدست بیاورند و البته عده ی نیز پیش از دریافت عیدی برای آن برنامه ریزی می کنند.

نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور: عیدی با حقوق بهمن پرداخت می شود.

عیدی کارکنان دولت در هرسال با توجه به مصوبه های دولت مشخص می گردد که مبلغ نهایی آن پس از تصویب هیات وزیران خواهد بود و همچنین چگونگی واریز آن به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ خواهد گردید. با توجه به آنچه که سخنگویی سازمان برنامه و بودجه در مورد عیدی سال ۹۷ گفته است ، با در نظر گرفتن رشد ده درصدی حقوق ها در سال جدید ، پیش بینی می شود که عیدی کارمندان دولت ۹۳۰ هزار تومان باشد.


مقاله مرتبط : عیدی بازنشستگان


هیات دولت در سال گذشته پاداش پایان سال برای کارکنان را مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان مشخص نموده بود که در سال ۹۵ این حدود مبلغی حدود ۶۸۸ هزار تومان بود.

زمان واریز عیدی ۹۷

عیدی سال ۱۳۹۷ | عیدی کارمندان دولت | زمان پرداخت عیدی : در سال گذشته در روزهای حقوق و در نیمه دوم اسفندماه با توجه به حروف الفبا ، پرداخت عیدی و همچنین پاداش بازنشستگان و مستمری بگیران صورت گرفت.

در هر سال هیات وزیران میزان مبلغ عیدی و پاداش آخر سال مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را معین کرده اند و عموما در ماه بهمن اعلام می گردد که سازمان تامین اجتماعی سریعا پس از ابلاغ آن را به حساب مستمری بگیران واریز خواهد کرد.

البته با وجود اینکه در سال های اخیرا ، سازمان تامین اجتماعی با محدودیت های از نظر منابع روبرو بوده است ولی همواره سعی نموده تا بتواند با تامین اعتبار مناسب ، میزان عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان را در اولین زمان ممکن به حسابهایشان واریز نماید.

در سال گذشته بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی مانند دیگر بازنشستگان کشوری مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان عیدی دریافت کردند.

هیئت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد، میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۶ (عیدی ) را مبلغ ثابت ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال تعیین کرد

 


مقاله مرتبط : پایه حقوق سال ۱۳۹۷


 

loading...

4 پاسخ برای “عیدی سال ۱۳۹۷ | عیدی کارمندان دولت | زمان پرداخت عیدی”

 1. س.ش گفت:

  پس عیدی بازنشستگان رو کی میدن؟نظرشون چیه بعد نوروز عیدی بدن

 2. مسعود غفاری مقدم گفت:

  با سلام میخوام بگم دولت که ۶۰۰۰میلیارد برای عیدی و حقوق داره دیگه موقش رسیده خودش رو نشون بده.
  پس بیزحمت عیدی ها رو بریزید به حساب.
  ممنون

 3. Saeedeh گفت:

  خب چرا واریز نمیکنن عیدی هارو… همه لباس و کفش برا بچه هاشون خریدن مستمری بگیرای تامین اجتماعی باید منتظر بمونن که شاید فرجی شه.. همیشه خجالت زده ی خانواده باشن با این مقدار حقوق و این وضع عیدی دادن…

 4. مستمری بگیر گفت:

  هر سال همین برنامه است از گاه کوه دورست میکنند اخرشم سه روز مونده پرداخت میکنند که هیچ کاری نتونی بکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.