ویرایش اپلیکیشن های اندرویدی با فرمت APK در گوشی هوشمند تان

0
اندروید

در ابتدا باید کمی در مورد گوشی های اندرویدی بدانید که این گوشی ها چگونه قابلیت های دارند و چگونه می توانید مطابق میل مان از این گوشی ها و سیستم عامل های آنها استفاده کنیم .
اگر شما هم مانند بنده از جمله افرادی هستید که بسیار با دستگاههای اندرویدی کار کرده اید یا توسعه دهنده برنامه ی اندرویدی هستید بی شک اطلاعات زیادی در این مورد خواهید داشت . فرمت فایل های اندرویدی همان گونه که همه ی ما می دانیم Apk می باشد . نصب این برنامه ها با این فرمت بدون نیاز به اینترنت امکان پذیر می باشند ( البته برخی از برنامه ها پس از نصب برای اجرا شدن نیاز به اینترنت دارند). این فایل ها آنقدر ساده هستند که شما به راحتی خواهید توانست آنها را دستکاری کنید و قطعا قابل ویرایش می باشند پس پیش خودتان نگویید که این کار خیلی سختی می باشد . اگر شما قصد دارید که یک برنامه اندرویدی را ویرایش کنید حتما مطالب زیر را با دقت بخوانید تا بتوانید به وسیله گوشی خیلی راحت برنامه ها را ویرایش و دستکاری نمایید . ( با ادامه مطلب با ما همراه باشید ) .

چگونگی ویرایش فایل های APK اندرویدی :

How to Edit APK Files on Android
نکته ای که هم اکنون همه ی ما باید بخاطر داشته باشیم این است که سیستم عامل آندروید منبع باز بوده اند و به همین علت است که ما می توانیم در انتخاب ، تغییر یا حذف برنامه پیش فرض دخالت داشته باشیم البته نباید فراموش کرد که این امکانات همگی حق مسلم یک کاربر است که از اندروید استفاده می کند .

ویرایش اپلیکیشن های اندرویدی با فرمت APK در گوشی هوشمند تان
شما می توانید به واسطه برنامه های اندرویدی که معرفی می نماییم نسبت به تغییر فایل های اندرویدی اقدام نمایید و آنها را مطابق میل خود تغییر دهید .

برنامه APK Editor چیست ؟ این برنامه چه کابردهای داشته است ؟

می توانید نرم افزار APK Editor یا نرم افزار APK Editor Pro را از اینترنت دانلود نمایید . ( البته APK Editor Pro به روت نیاز دارد ) . پس از اینکه این نرم افزار را بر روی گوشی خودتان نصب نمودید خواهید توانست که آن را اجرا کنید .
گام اول )
اولین صفحه ی را که مشاهده می نمایید select an APK file می باشد در واقع شما می توانید به وسیله این فایل اندرویدی خود را انتخاب کنید . ( هر فایلی که مد نظر شما می باشد را از این قسمت وارد کنید ) . در تصویر زیر این قسمت را مشاهده می نمایید .

ویرایش اپلیکیشن های اندرویدی با فرمت APK در گوشی هوشمند تانگام دوم )
به دومین گزینه دقت کنید (select an APK filer) این قسمت به شما کمک می کند تا برنامه های که در کارت حافظه گوشیتان هستند به همراه آیکون برنامه برای شما نمایش داده می شود بدین ترتیب شما می توانید خیلی راحت تر برنامه ی را که می خواهید انتخاب نمایید .
گام سوم )
خوب حالا برنامه ی را که انتخاب کردید با سه گزینه زیر روبرو شوید .
string ، resource و manifest

در این قسمت با String روبرو می شوید هم اکنون شما میتوانید متن های گزینه های را که قابل ویرایش است ببنید و نسبت به ویرایش آنها اقدام کنید .

شما می توانید به وسیله source با توجه به پوشه ها و همچنین قوانین پیش فرض اندروید می توانید کدهای برنامه را جستجو و همچنین ویرایش کنید ، گزینه manifest را نیز شما دارید که به وسیله این گزینه هم بدون وجود هیچ واسطه و بصورت مستقیم کدهای فایل apk ویرایش کنید .
شما باید با توجه به آن چیزهای که خودتان نیاز دارید شروع به دستکاری فایل های اندرویدی کنید پس ابتدا آنها را انتخاب کنید و سپس اقدام به ویرایش آن نماید . حالا پس از اینکه فایل مورد نظرتان را ویرایش کردید نسبت به سیو نمودن آن اقدام نمایید . save نمودن فایل ها نیز توسط گزینه Save انجام می شود و کار سختی نمی باشد .
اگر شما از جمله افرادی هستید که هیچ گونه آگاهی در مورد ویرایش و تغییر فایل های اندرویدی یا دستکاری از فایل های اندرویدی ندارید به شما توصیه می کنیم که قبل از هرکاری با یک فرد متخصص و ماهر در این زمینه مشورت نمایید .
در ادامه شما می توانید برخی از قابلیت های برنامه APK Editorرا مشاهده نمایید :
• تبدیل نمودن راحت ، سریع و آسان فایل APK به سورس یا منبع کد
• امکان ویرایش نمودن و همچنین دستکاری نمودن راحت ، آسان فایل APK در دستگاه اندرویدی
• کامپایل نمودن برنامه های اندروید از روی گوشی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.