بررسی خودرو مرسدس بنز E کلاس ۲۰۱۷

0

در مقاله ای که امروز برای شما ترتیب داده ایم می خواهیم از زمینه دنیای فناوری و گجت های هوشمند همراه کمی بیرون آمده و کمی به بررسی دنیای خودرو بپردازیم. 

امروزه خودرو ها نقش بسزایی در زندگی روزمره انسان ها دارد چرا که در صورت نبود خودرو این وسیله چهارچرخ غریب به بیش از ۹۰ درصد کار های انسان جلو نمی رود. در این پست می خواهیم خودروی جدید شرکت مرسدس بنز را برای شما بررسی کنیم. منظورمان خودروی E Class مدل ۲۰۱۷ است. مدلی که خیلی ها در انتظار رونمایی از این محصول پرطرفدار هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این محصول بپردازیم.

مدل E کلاس شرکت بنز در ورژن جدید هم مانند سایر نسل قبلی هایش از آپشن هایی برخوردار خواهد بود تا نیاز های خریدارانش را برآورده سازد. E-class 2017 هم در چند ورژن مختلف ساخته خواهد گردید که هر کدام فقط در شتاب و قدرت و موتور با هم متفاوت خواهند بود. 

این محصول که رقیب سر سخت آیودی آ۶ و BMW سری ۵ خواهد بود دارای پیشرانه ی ۲ تا ۴ لیتری می باشند که می توانند قدرتی برابر ۲۰۰ تا ۴۰۰ اسب بخار را به ارمغان بیاورند. همچنین این خودرو نیز در سه مدل هیبردی و سدان و هاچ بک ساخته خواهد شد تا هر خریدارانش نسبت به نیاز خود آن را خریداری نمایند.

یکی از آپشن های جدید این خودرو پارک از راه دور می باشد به طوری که راننده با گوشی تلفن همراه خود و در فاصله بیش از ۱۰ متری قادر خواهد بود خودرو ای کلاس خود را پارک نموده و یا حتی آن را براند.

 

این خودرو با آپشن های نسل قبلی خود به بازار وارد خواهد شد که خریداران می توانند این خوردو را به قیمت ۶۲۰۰۰ الی ۸۵۰۰۰ دلار خریداری نمایند. این خودرو که شباهت زیادی هم با C کلاس و حتی S کلاس نیز دارد انتظار می رود به فروش خوبی در سه ماهه اول رونمایی برسد. Eکلاس ۲۰۱۷ در آبان ماه ۹۴ رونمایی شده و دو روز بعد از آن به بازار جهانی صادر خواهد گردید.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.