آخرین شایعات درباره ی آیفون ۷ + عکس

0
قاب پشتی آیفون 7

آیفون ۷ قطعا یکی از پر حاشیه ترین اعضای خانواده ی بزرگ آیفون بوده است ، شایعات متعدد و البته ضد و نقیض تا به این لحظه یک تصویر سازی شفاف از این گوشی را غیر ممکن کرده است و این اولین بار است که در این بازه ی زمانی اطلاعات زیادی راجع بع آیفون بعدی در دست نداریم ، با اینکه هیچ اطلاعات موثقی درباره ی سخت افزار به کار رفته در آیفون ۷ موجود نیست اما تا به امروز مسائلی درباره ی طراحی و برخی ویژگی های آیفون ۷ برایمان روشن گردیده است.

امروز عکس موثقی از قاب پشتی آیفون ۷ ای نقره ای به دستمان رسیده است که طبق آن اولین مطلبی که درباره ی آیفون ۷ می دانیم آن است که دیگر از خطوط افقی آنتن در قاب پشتی خبری نیست و البته پیشتر نیز از اعمال این تغییر خبرهایی منتشر شده بود ،این خطوط که همخوانی زیادی با طراحی آیفون ۶ و آیفون ۶ اس نداشتند دلیل نارضایتی طیف گسترده ای از کاربران آیفون بودند.

در قسمت پایینی قاب پشتی آیفون ۷ داک Smart Connector را می بینیم که در طی چند ماه گذشته چندین بار طی شایعات مختلف وجود و یا عدم وجود آن مطرح گردیده بود و اکنون می دانیم که این درگاه هوشمند که اولین بار در آیپد پرو به کار رفته بود در ایفون ۷ نیز وجود خواهد داشت ، با اینکه عکس منتشر شده هیچ نشانه ای از وجود و یا عدم وجود پورت ۳.۵ میلی متری خروجی صدا را دارا نیست اما انتظار داریم تا در آیفون ۷ خبری از پورت مذکور نباشد و دلیل آن هم شایعاتی است که در گذشته به حذف جک ۳.۵ میلی متری صدا و نازک تر شدن آیفون ۷ و نیز افزایش ظرفیت باتری آن اشاره کرده بودند.

به هر حال عکس منتشر شده را با قاب پشتی آیفون ۶ و آیفون ۶ اس مقایسه کنیم می بینیم که آقای مینگ چی کو مقلب به نوستراداموس اپل تا به اینجای کار درست گفته و شاهد تغییر سبک طراحی در ایفون ۷ نخواهیم بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.