سخنان آقای دوک پارک در مراسم افتتاحیه مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در تهران

1

مراسم افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در مرکز فنی و حرفه ای استان تهران واحد میدان بهمن امروز انجام شد. این مراسم با حضور مدیر عامل شرکت سامسونگ در ایران ، سفیر کره جنوبی در ایران ، مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور، نمایندگان محترم مجلس، اعضای محترم شورای شهر، مقامات سفارت کره جنوبی و مهتاب کرامتی سفیر کمپین کودکان امید وحضور اصحاب رسانه برگزار شد.

سخنان مدیر عامل سامسونگ ایران  در این مراسم :

با عرض خیر مقدم به تمامی حضار گرامی ، شاهد افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در آخرین روزهای سال ۲۰۱۴ میلادی در ایران هستم . و خوشحالم از اینکه با چنین اتفاق خوشایندی امسال را پشت سر می گذارم.

مدت زمانی که در ایران مشغول زندگی و کار بودم استعداد و خلاقیت بالای جوانان و نوجوانان ایرانی برایم آشکار شده است. ولی آموزش به تنهایی برای ورود افراد به بازار کار و استفاده از خلاقیت و استعداد جوانان و نوجوانان کافی نیست.شرکت سامسونگ به این مسئله توجه دارد و مرکز آموزش تخصصی که امروز در تهران افتتاح می شود نیز پیرو همین تفکر خواهد بود.این مرکز بخشی از برنامه « مهندسان آینده» شرکت سامسونگ است و از جمله مهمترین بخش های مسئولیت ما در کشور بزرگ ایران می باشد.

در مرکز آموزش تخصصی سامسونگ دانش آموزان طریقه به خدمت گیری تکنولوژی را می آموزند تا به سرعت بعد از تمام شدن دوره وارد بازار کار شوند ، حتی می توانند به عنوان یک کار آفرین، تفکرات تجاری خود را تحقق بخشند. مرکز آموزش تخصصی سامسونگ تهران همراه با کمپین امید برای جوانان و همسو با دیگر فعالیت های مسئولیت اجتماعی سامسونگ ، ازجمله پروژه کتابخانه گویا و مدارس هوشمند ،افتتاح می شود.سامسونگ تا به حال توانسته است ۱۲ کتابخانه گویا را برای استفاده نابینایان در ۱۲ شهر مختلف ایران و ۱۰ مدرسه در مناطق محروم شهر تهران را به سیستم هوشمند تجهیز کند.

بنده و همکارانم در شرکت سامسونگ ،امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل به مسئولیتی که در قبال جوامعی که در آنها فعالیت می کنیم بپردازیم.در اینجا از این فرصت استفاده می کنم و از سازمان فنی و حرفه ای کشور تشکر و قدردانی می کنم.

از توجهتان بی نهایت ممنونم و برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم.

منبع : زوم تک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. تو ایران از این چیزا نیست کلاسی که شرکت صنعتی بیاد برگزار کنه و بعدش استخدام کنه کم تو ایران هست. دست سامسونگ درد نکنه ایشالا اشتغال هم جزو برنامه هاش باشه

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.