دانلود بهترین بازی ها و نرم افزار های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدی

0
دانلود بهترین بازی ها و نرم افزار های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدی

فوتبال، نام فوتبال در بسیار از نقاط جهان پادشاه بلامنازع ورزش هاست.این بدان معنی است که فوتبال محبوب ترین ورزش در سیاره کوچک آبی ماست. و از سال ۱۹۹۴ ، زمانی که ایالات متحده میزبانی جام جهانی مردان را برعهده داشت این محبوبیت در سایر کشور های آغاز شد و اکنون هم که بدون شک محبوب ترین ورزش در جهان میباشد.

دانلود بهترین بازی ها و نرم افزار های  فوتبالی برای گوشی و تبلت اندرویدی

 در دهه گذشته در لیگ های اصلی فوتبال ( Major League Soccer ) واردات ستاره های فوتبال از دیگر کشور های جهان آغاز شده است. برای مثال دیوید بکهام و تیری هانری که فقط دو نفر از بهترین نمونه ها هستند.

علاوه بر این تیم ملی های ملی ایلات متحده در حال حاضر در سطح بالایی قرار دارند و در جزو تیم هایی در سطح بین المللی محسوب میشوند. تیم مردان آنها رقیب سختی برای هر تیم ملی است ، و تیم زنان آنها هم سه بار قهرمان جهان ( ۱۹۹۱ ، ۱۹۹۹ ،۲۰۱۵ ) شده است.

نه ، زوم تک درحال تبدیل شدن به یک وبسیات فوتبالی نیست ! اینها همه اطلاع رسانی هایی برای شما بودند که چهار  تا از برترین بازی ها و نرم افزار های فوتبال اندورید را برایتان معرفی کنیم. دلیل گفتن در مورد فوتبال ایالات متحده هم این بود که بسیاری از این بازی ها و نرم افزار های در این کشور ساخته شده اند و یا حداقل شرکت سازنده ملیتش ایالات متحده میباشد. بدون زیاده گویی بیشتر ، به سراغ این بازی های میرویم. (شما میتوانید برای دانلود بازی از گوگل پلی بر روی آیکون موجود در زیر بازی ها کلیک کنید)

 فیفا ۱۵ : تیم نهایی ( FIFA 15: Ultimate Team)

دانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیدانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیتاپ الون ۲۰۱۵ – یک مدیر فوتبال شوید ( Top Eleven 2015 – Be a Soccer Manager )

دانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیدانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیرئیس فوتبال ( Head Soccer )

دانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیدانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیبرنامه ی نتایج زنده ( Goal Live Scores )

دانلود بهترین بازی ها و نرم افزار های  فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدیدانلود بهترین بازی های فوتبال برای گوشی و تبلت اندرویدینظر شما راجب این بازی ها چست؟ با نظراتتان ما را یاری کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.