لینک دانلود بروزترین نرم افزارهای کاربردی رایگان

0
نرم افزارهای کاربردی رایگان
نرم افزارهای کاربردی رایگان

در این پست یکی از برترین وبسایت های ارائه دهنده بروز ترین نرم افزار های کاربردی رایگان رو برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. شما با مراجعه به این سایت می تونید بروزترین نرم افزار ها رو دانلود کنید ، در این پست لینک دانلود همیشگی برخی از نرم افزار های کاربردی رو برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد ، پس برای آشنایی با این موارد با ما باشید. آماده اید ؟ پس بریم!

آنتی ویروس آواست نسخه رایگان  Avast! Free Antivirus 9.0.2021

نرم افزارهای کاربردی رایگان
نرم افزارهای کاربردی رایگان

 

کمپانی آواست برای کاربران کامپیوتر دو نسخه نرم افزار آنتی ویروس ارائه می نماید ، یک نسخه رایگان و یک نسخه پولی ! نرم افزار آنتی ویروس رایگان کمپانی آواست تنها برخی از کاربرد های معمولی رو در اختیار کاربران قرار می دهد و کامپیوتر کاربر را در مواردی که در صفحه خانگی نرم افزار ذکر شده محافظت می نماید . شما می توانید نسخه رایگان این آنتی ویروس را از لینک زیر دانلود نمایید. ضمنا گفتنی است لینک صفحه  دانلود بروز ترین نسخه نرم افزار را در اختیار شما قرار می دهد.

[alert style=”e.g. white, grey, red, yellow, green”] لینک دانلود جدیدترین نسخه آواست [/alert]

دانلود نرم افزار مکالمه تصویری و صوتی اسکایپ

نرم افزارهای کاربردی رایگان
نرم افزارهای کاربردی رایگان

نرم افزار اسکایپ یکی از نرم افزار های رایگان تولید شده توسط کمپانی مایکروسافت است ، اسکایپ به کاربران کمک می کند تا تماس رایگان با اقصی نقاط دنیا داشته باشد ، این نرم افزار مناسب برای کاربران حرفه ای است . پیشنهاد می کنم این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود نمایید.

[alert style=”e.g. white, grey, red, yellow, green”] دانلود نرم افزار اسکایپ  [/alert]

دانلود مرورگر فایرفاکس

نرم افزارهای کاربردی رایگان
نرم افزارهای کاربردی رایگان

مرورگر فایرفاکس هم یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های موجود در دنیای اینترنت است ، اغلب کاربران به دلیل راحتی و روانی این مرورگر از آن استفاده می نمایند ، از این رو شما هم می توانید بروزترین نسخه نرم افزار فایرفاکس رو از لینک زیر دانلود نمایید ، ویژگی لینک های دانلود قرار گرفته در این پست این هست که آخرین نسخه نرم افزار این نرم افزار هر زمان که مراجعه کنید در این صفحه قرار گرفته و اگر بخواهید نسخه های قدیمی را هم دانلود نمایید در این صفحه موجود است. چرا منتظرید؟

[alert style=”e.g. white, grey, red, yellow, green”] دانلود جدیدترین نسخه فایرفاکس  [/alert]

منبع : filehippo

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.