سونی را از یاد نبرید! Xperia Z5 در ماه سپتامبر عرضه می شود

0
سونی را از یاد نبرید! Xperia Z5 در ماه سپتامبر عرضه می شود

طبق گزارش گوشی Sony Xperia Z5 در ماه سپتامبر، اول در ژاپن عرضه خواهد شد.
خب، گوشی های Sony Xperia Z3+/Z4 به طرز عجیبی هر دو با هم در ژاپن و سایر نقاط جهان عرضه شدند، اما خیلی شبیه به Xperia Z3 بودند که این امر باعث تعجب تقریبا همه شد و قبل از این که ما از این سر در گمی بیرون بیایم، سونی می خواهد بار دیگر گوشی با ظاهری مشابه را با نام Xperia Z5 را در ماه سپتامبر وارد بازار کند.
سونی کنفرانس خبری خود را از الان برای روز ۲ سپتامبر، برنامه ریزی کرده است. قبل از آن زمان ما در حال مشاهده ی چیزی هستیم که به احتمال زیاد قرار است آن روز به نمایش گذاشته شود.
سونی را از یاد نبرید! Xperia Z5 در ماه سپتامبر عرضه می شود
این عکس که از طریق توییتر وارد اینترنت شد، گوشی های Xperia Z5 و Xperia Z5 Compact را از بغل، نشان می دهد.

بزرگترین ایراد کار تا به حال، شباهت طراحی این مدل با مدل های قبلی اکسپریا ست و طبق معمول ورژن Compact این محصول نیز کمی از ورژن اصلی کوچک تر است. هر دو ی این محصولات طراحی دکمه ی روشن / خاموش جدیدی دارند. حالا آن دکمه ی گرد جای خود را به دکمه ی کشیده تری با اسکنر اثر انگشت، داده است. همچنین با توجه به عکس به نظر می رسد که پورت USB به جای استفاده از مدل جدید Type C، از همان مدل قدیمی استفاده می کند.
سونی را از یاد نبرید! Xperia Z5 در ماه سپتامبر عرضه می شود
” در سونی موبایل ما عقده داریم که گوش دادن به باز خورد های کاربران کلید ایجاد تجربه ای بهتر برای آن هاست. پس ما داریم راجع به شیوه ای برای وارد کردن هر چه بیشتر این موضوع در کسب و کار و پروسه ی طراحی نگاه می کنیم، با این هدف ساده که از خوب بودن محصولات و سرویس هایمان تا حد امکان، اطمینان حاصل کنیم.
سونی در نظر دارد که از ۵۰۰ کاربر گوشی Xperia Z3برای تست نرم افزار کمک بگیرد تا ظاهر و حس اندروید وانیلا به همراه قابلیت های سونی و برنامه هایی که در بین کاربران ما بیشترین محبوبیت را داشتند” را امتحان کنند.

” این برای ما فرصتی ست تا گزارش های باگ ها را دریافت کنیم و آن ها را برطرف کنیم، از نظر ها و تجربیات کمک بگیریم تا بتوانیم از باز خورد ها در جهت بهبود گوشی بر اساس چیز هایی که شما دوست دارید و جوشتان نمی آید، استفاده کنیم.”

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.