گلکسی اس ۷ اج فبلت نیست!در واقع از خیلی از گوشی های ۵.۲ اینچی کوچکتر می باشد.

0
گلکسی اس 7 اج

پرچمداران امسال سامسونگ همچون سالهای پیش در دو اندازه معرفی شدند ، گلکسی اس ۷ ۵.۱ اینچی و گلکسی اس ۷ اج ۵.۵ اینچی با صفحه ی خمیده که با توجه به سایز صفحه ی نمایشش این گوشی در دسته ی فبلت ها قرار می گیرد،البته منصفانه نیست که فقط از روی سایز صفحه ی نمایش گلکسی اس ۷ اج را در دسته ی فبلت ها قرار دهیم چون درست است که صفحه ی نمایش آن اندازه ای در حد فبلت ها دارد اما سایز کلی محصول در حد یک گوشی ۵.۲ اینچی قرار دارد و اگر دقیق تر باشیم باید گفت که گلکسی اس ۷ از خیلی از گوشی های ۵.۲ اینچی کوچکتر هم می باشد.

ما این گوشی جدید سامسونگ رابا LG G5 5.3 اینچی مقایسه می کنیم که نشان می دهد گلکسی اس ۷ اج ۵.۵ اینچی در واقع از جی ۵ ۵.۳ اینچی ظریف تر است و وقتی ابعاد آن را با ال جی نکسوس ۵X مقایسه کردیم با اینکه گلکسی اس ۷ اج ۰.۳ اینچ در صفحه ی نمایش از نکسوس ۵x بزرگتر است اما ابعاد کلی دو گوشی با هم برابری می کند و در مقایسه با گوشی Z5 سونی هم این نتیجه تکرار می شود.

علاوه بر این گلکسی اس ۷ اج به لطف لبه های خمیده ی بدنه خوش دست تر به نظر می رسد و احتمال افتادن آن از دست کاربر کمتر از دیگر گوشی های مذکور می باشد ، ممکن است که این مقایسه ها زیاد محسوس به نظرتان نرسد اما وقتی ۱ هفته با این گوشی کار کنید متوجه نقات قوت طراحی بدنه ی آن در مقایسه با دیگر گوشی های ۵.۵ اینچی خواهید شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.