دلفینی که آیفون غرق شده در اقیانوس اطلس را بازگرداند

0

تراسا سی یک هنرمند میامی هیت است. با توجه به این که او در زمین بسکتبال خطوط هوایی آمریکا کار می کرد به احتمال زیاد شاهد وقایع شگفت انگیز زیادی بوده که در مقابل او رخ داده مانند معجزه سه  اشاره گر از بازی ری آلن در بازی ۶ فینال ۲۰۱۴. اما هیچ کدام از این اتفاقات به پای آن چه در سفر ماه گذشته وی به جزیره مرداب آبی رخ داد، نمی رسد.

این جزیره که در باهاما واقع است به بازدید کنندگان این امکان را می دهد جست و خیز دلفین ها و شیر های دریایی را از نزدیک ببینند  به گونه ای که این حیوانات خیلی راحت با انسان ها تعامل بر قرار می کنند و همانطور که شما شاید شنیده باشید دلفین ها یکی از باهوش ترین موجودات هستند.

تراسا در حال فیلم برداری در وسط اقیانوس اطلس بود که اشتباه بزرگی مرتکب شد. او از کسی درخواست کرد که گوشی آیفون او را برای چند لحظه نگه دارد و آن شخص گوشی را به اقیانوس انداخت. در این جا قهرمان داستان ما وارد می شود. یک دلفین به نام کاسیکو آیفون را از آب گرفته و آن را به یکی از افراد تحویل داده است. شما می توانید با کلیک کردن بر روی لینک زیر ویدئو را ببینید.

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.