چرا سامسونگ لوگوی خود را در گلکسی اس ۶ در ژاپن حذف کرد؟

0
گلکسی اس 6 - دوکومو - ژاپن

به گزارش زوم تک به نقل از خبرگزاری فرانسه یکی از مسئولان شرکت سامسونگ تایید کرد که لوگوی این شرکت در گوشی های سری جدید سامسونگ در ژاپن حذف گردیده است . اما دلیل حذف لوگوی گوشی های سامسونگ در ژاپن چه بوده است؟

چرا سامسونگ لوگوی خود را در گلکسی اس ۶ در ژاپن حذف کرد؟

اگر خبر اپل به دنبال ضربه زدن به سامسونگ در خانه است را خوانده باشید ، متوجه این عمل سامسونگ در ژاپن خواهید شد ، با توجه به نفوذ کمپانی اپل در کشور های آسیای شرقی و فروش بیش از حد محصولات این شرکت در کشور های این منطقه سامسونگ زنگ خطری را در فروش محصولات خود در سرزمین های مادری می داند. در سال گذشته فروش اپل در کشور کره بسیار بالا بوده و از پیشرفت بالایی برخوردار بوده است ، حتی در کره فروش اپل ۴۰ درصد بازار کره را از آن خود کرده است ، از این رو سامسونگ برای افزایش سهم خود از بازار کشور های آسیای شرقی حتی به حذف لوگوی خود در گوشی های گلکسی اس ۶ خود در ژاپن پرداخته است.

براساس این گزارش که در خبرگزاری فرانسه منتشر شد این مدل ها به نام دوکومو گالکسی و آیو گالکسی ارائه شده است، این برند بکار رفته برند هایی از شرکت هایی است که در بازار گوشی های هوشمند در ژاپن بکار رفته است.

تا کنون البته هیچ دلیلی برای حذف لوگوی سامسونگ از روی پرچمدار خود در ژاپن اعلام نشده است ، این نشانگر این است که سامسونگ برای جذب کاربران ژاپنی بسوی خود دست به هر کاری می زند ، حتی پاک کردن لوگوی خود از روی گوشی های هوشمندش!

این در حالی است که کمپانی اپل سهم بزرگی از بازار گوشی هوشمند را در کشور ژاپن از آن خود کرده است و پس از آن تولید کنندگانی مثل سونی، شارپ و فوجیتسو قرار گرفته اند.

نظر شما در مورد این اتفاق از سامسونگ چی هست؟ به نظرتون منطقی هست ؟

منبع : همشهری آنلاین nttdocomo.co.jp

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.