طراحی سایت اینتن

آیا در طراحی آیفون SE 2 نیز شاهد بریدگی بالای صفحه نمایش هستیم؟

0
آیا در طراحی آیفون SE 2 نیز شاهد بریدگی بالای صفحه نمایش هستیم؟
به این پست امتیاز دهید

یکی از گوشی های هوشمند و بسیار پرطرفدار کمپانی اپل، آیفون SE بود که بسیاری از افراد از طراحی فوق العاده جذاب آن با لبه های تیز و صفحه نمایشی 4 اینچی لذت می بردند و به همین دلیل آیفون SE در سالی که معرفی شد، عنوان پر فروش ترین گوشی کمپانی اپل را به خود اختصاص داد. آیفون SE دارای سخت افزاری مشابه با آیفون 6s بود و اکنون که کمپانی اپل اقدام به تولید آیفون SE 2 نموده احتمالا از لحاظ سخت افزاری مشابه آیفون 10 خواهد بود.

موبایل میان رده آیفون SE 2 با اینکه یک گوشی پرچمدار فوق العاده نخواهد بود ولی انتظار کاربران برای رونمایی از آن کمتر از آیفون 10 این کمپانی نیست، مخصوصا که حالا مدرکی داریم که نشان می دهد احتمالاً این گوشی هوشمند نیز مجهز به بریدگی بالای نمایشگر خواهد بود. سندی برای اثبات این ادعا تصویر تازه ای است که توسط یکی از افشاگرهای معروف و از یک محافظ صفحه نمایش آیفون منتشر شده است. در تصویر به خوبی محل قرارگیری شکاف بالای صفحه نمایش و مشابهت این محافظ صفحه نمایش به محافظ صفحه نمایش آیفون 10 به تصویر کشیده شده است و نشان می دهد که این گوشی هوشمند قرار نیست تنها یک بروز رسانی سخت افزاری برای محصول نسل قبلی خود باشد بلکه یک انقلابی عمده در طراحی را به نمایش می گذارد.

آیفون SE 2

البته این بحث که کوچکترین گوشی هوشمند تولیدی اپل به چنین قابلیتی مجهز خواهد شد آنقدرها هم جدید نیست ولی این نخستین تصویر در مورد این گوشی هوشمند اپل به حساب می آید. نکته جذاب در این میان ابعاد کوچک تر بریدگی بالای صفخه نمایش نسبت به آیفون 10 می باشد که با توجه به ابعاد کوچک تر صفحه نمایش مورد بحث کاملاً منطقی و مهم به نظر می رسد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.