درخشش خودرو استون مارتین با نسخه باند DB9 GT

0

به مناسب فیلم جدید مامور ۰۰۷ ، جیمز باند با نام Spectre که معانی شبح دارد ، شرکت استون مارتین که همراه همیشگی باند بوده اکثر خودرو های استفاده شده در این سری فیلم ها محصول این شرکت است نسخه جدید DB9 را معرفی کرده است. این خودرو ، استون مارتینDB9 GT نام دارد.

استون مارتین و خودرو های شاهکار برای ماشین باز ها

تنها ۱۵۰ عدد خودرو استون مارتین DB9 GT در سراسر جهان تولید خواهد شد. این نسخه استون مارتین چندین تغییر را هم تجربه کرده است. راجب به آن گفته شده است که با تعدادی ارتقا ها بیش از نسخه ی استاندارد خودرو DB9 میاید.

خودرو استون مارتین DB9 GT نسخه ی باند با یک موتور ۶.۰ لیتری V12 حاضر شده است . این خودرو رنگ بسیار خاص نقره ای شبح مانندی دارد و نشان معروف مامور ۰۰۷ هم در پشت خودور درج شده است.
خودرو شاهکار استون مارتین
خودرو جدید و خاص DB9 GT همراه با ۵۴۷ اسب بخار و ۶۲۰ نیوتون متر آمده است که با این قدرت میتواند ۰ تا ۱۰۰ را در عرض ۴.۵ ثانیه طی کند همچنین نهایت سرعت این خودرو ۲۹۴ کیلومتر میباشد.
خودرو شاهکار استون مارتین

همانطور که گفتیم استون مارتین قصد دارد تنها ۱۵۰ دستگاه مدل خودرو استون مارتین DB9 GT نسخه ی باند را تولید و برای فروش بگذارد که هر کدام از آنها ۱۶۵.۰۰۰ یورو قیمت خواهد داشت.میتوان پیشبینی کرد که تمام این دستگاه ها پس قرار گرفتن برای سفارش به سرعت فروخته خواهند شد.

نظر شما در مورد این خودرو شاهکار چی هست ؟ راستی اخبار خودرو رو از زوم تک دنبال میکنید ؟ جدیدا بخشی با عنوان قیمت خودرو هم به لیست خدمات زوم تک اضافه شده حتما ببینید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.