D-Link خشمگین می شود!

3
AC5300

محصولات جدید شرکت D-Link بسیار قدرتمند تر از گذشته وارد بازار می شوند. کمپانی نام آشنای D-Link که اکثر مردم با مودوم هایش این شرکت را شناخته اند امروز (۱۵/۱۰/۹۳)  سه محصول جدید و هیجانی خود با نام های AC5300و AC3200وAC3100 را رو نمایی کرد. دراین پست قصد داریم به بررسی این سه مودم جدید که با طرح "خشمگین " ارائه شده اند، بپردازیم.

  • مدل  AC5300 DIR-895L/R :

 

AC5300

 

اولین مودم موجود در بازار که می تواند پهنای باند ۵,۳۰۰Mbps را به طور کامل ارائه دهد. این مودم یک روتر سه بانده می باشد به این معنی که سه پهنای باند جداگانه دارد. اولین پهنای باند آن ۲.۴ GHz است که سرعت تبادل اطلاعاتی بالای ۱,۰۰۰Mbps فراهم می کند و دو  باند  دیگر آن با پهنای ۵ GHz می باشند که هر کدام به طور جداگانه سرعت تبادل اطلاعاتی بالای ۲,۱۶۵Mbps را ایجاد می کنند.

  • مدل AC3200 DIR-890L/R :

 

AC3200

 

این مدل نیز یک مودم سه بانده می باشد با این تفاوت که نمونه هایی از آن در بازار موجود می باشد (برای مثال مودم Netgear R8000). اولین پهنای باند آن که ۲.۴GHz است سرعت تبادل اطلاعاتی ۶۰۰Mbps فراهم می کند و دو  باند  دیگر آن با پهنای ۵ GHz می باشند که هر کدام به طور جداگانه سرعت تبادل اطلاعاتی بالای ۱,۳۰۰Mbps را ایجاد می کنند.

  • و در آخر مدل AC3100 DIR-885L/R :

 

AC3100

 

این مودم ویژگی های برجسته مدل AC5300 DIR-895L/R که در بالا به آن ها اشاره شد را ارائه می دهد ولی با این تفاوت که به جای سه باند از دو باند استفاده می کند. (پهنای باند ۲.۴GHz و ۵GHz) که این دو باند به صورت مشترک سرعت تبادل اطلاعاتی بالای ۳,۱۰۰Mbps فراهم می کنند.

از دیگر ویژگی های این سه محصول طراحی بسیار زیبای آن هاست که بسیار شیک و تقریبا شبیه بشقاب پرنده بوده و به گفته خود D-Link خشمگین می باشند. همچنین این مودم ها از فناوری های USB 3.0 و  Gigabit Ethernet پشتیبانی کرده و دارای رابط کابری بسیار روان و مجهز به کنترل دسترسی از راه دور (از طریق موبایل می توانید تنظیمات مودم را کنترل کنید) ، کنترل والدین ، محدودیت استفاده و.. می باشند

از این سه محصول جدید شرکت D-Link فعلا فقط مدل AC3200  وارد بازار شده و دو مدل دیگر نیز به زودی عرضه خواهند شد .

منبع: زوم تک , Cnet

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.