اشتراک گذاری اینترنت وایرلس لپ تاپ با دستگاه های دیگر

3
اشتراک گذاری اینترنت با وایرلس لپ تاپ

گاهی اوقات نبود مودم وایرلس باعث می شود شما به دنبال اشتراک گذاری وایرلس اینترنت لپ تاپتان با دستگاه های دیگر باشید. در این مقاله ما روش هایی را برای اشتراک گذاری اینترنت وایرلس لپ تاپ با دستگاه هایی مثل گوشی ، تبلت یا تلویزیونهای هوشمند را براش ما آموزش خواهیم داد ، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری اینترنت وایرلس لپ تاپ به گوشی و تبلت

اگر مودم شما از مودم های کابلی باشد یا وایرلس آن توسط دستگاه های هوشمند شما قابل شناسایی نباشد ، بهترین را برای استفاده از اینترنت وایرلس لپ تاپ است ، برای این کار شما به کمک یک نرم افزار کاربردی بنام Connectify Hotspot استفاده نمایید. این نرم افزار اینترنت لپ تاپ شما را بصورت وایرلس Wi-Fi در اختیار کاربران قرار میگیرد. این اینترنت وایرلس این قابلیت را داراست که اینترنت وایرلس را تا محدوده ای که آنتن می دهد در اختیار سایر دستگاه های هوشمند اطراف قرار دهد.

برای اشتراک گذاری اینترنت وایرلس لپ تاپ ، ابتدا این نرم  افزار رو از سرور زوم تک دانلود و نصب کنید ./ دانلود نرم افزار هات اسپوت برای لپ تاپ

پس از نصب نرم افزار ، ابتدا باید یک نام کاربری و یک پسورد درست کنید. پس از این عملکرد دستگاه های هوشمند اطراف شما این نام کاربری را در شبکه های وایرلس موجود خواهند یافت ، شما با انتخاب وایرلس ساخته شده و پسورد مربوط می توانید از اینترنت وایرلس لپ تاپ استفاده کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار هات اسپوت :

اشتراک گذاری اینترنت وایرلس لپ تاپاشتراک گذاری اینترنت وایرلس لپ تاپ

مشخصات نرم افزار :

 – اشتراگ گذاری اینترنت به کمک وایرلس لپ تاپ

– پسورد گذاری بر روی شبکه وابرلس لپ تاپ شما

– کنترل کاربران متصل به وای فای لپ تاپ شما

– امنیت بالا

– قابلیت نصب و استفاده بسیار ساده از آن

راستی اگر شما هم روش جدیدی برای اتصال اینترنت وای فای لپ تاپ به گوشی یا تبلت داشتید حتما در بخش نظرات این مقاله مطرح کنید تا سایر کاربران زوم تک هم بتونند از تجربیات شما استفاده کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

  1. باسلام من این برنامه را نصب کردم ولی استارت ک میزنم مینویسه یک دستگاه وصل شد ولی گوشیم وصل نمیشه قسمت
    لطفا راهنمایی کنید firewallهم غیر فعاله

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.