پکیج جانبی ویندوز ۱۰ ممکن است آخرین باشد! علاقه مندان منتظر باشند.

0
پکیج جانبی جدید ویندوز 10 ممکن است آخرین باشد!

تقریبا دو هفته تا انتشار آخرین نسخه ویندوز ۱۰ مانده و حالا پکیج جانبی ماکروسافت برای سیستم های عملیاتی اش متشر شده است. این باکس آرت که در اصل توسط یک سایت آلمانی به نام WinFuture منتشر شده به نظر امری پیش پا افتاده است. دز حالی که در ویندوز ۸ لوگوی جدید ویندوز در محوریت قرار داشت، ویندوز ۱۰ روی تصویر زمینه های سبک متمرکز است.

کمی تیره تر از پکیج پر زرق و برق ویندوز ۸ است و به خریداران احتمالی نشان میدهد که ویندوز ۱۰ دقیقا چه شکلی خواهد بود. ماکروسافت در حال ساخت کپی های از ویندوز ۱۰ برای درایو های یو اس بی است که باکس آرت های آن فقط رنگ های آبی و بنفش را شامل میشوند. جدای از این باکس ها، این ممکن است آخرین باری باشد که همچین پکیجی برای ویندوز میبینیم. ماکروسافت به سمت مدل ” ویندوز به عنوان یک سرویس” میرود که به نظر میرسد در این طرح تمام کاربران از طریق اینترنت آپدیت های ویندوز را دریافت میکنند.

به همین دلیل برخی از کارمندان ماکروسافت از ویندوز ۱۰ به عنوان آخرین ورژن یاد میکنند و به احتمال زیاد انتشار های بعدی ویندوز تنها از طریق اینترنت توزیع میشوند. اگر ایتم های ویندوز را میخواهید تا آخر امسال میتوانید کپی های ویندوز ۱۰ را تهیه کنید. نسخه پکیجی ویندوز ۱۰ در ۲۹ جولای در دسترس خواهند بود اما همه میتوانند آن را به صورت آنلاین ارتقا دهند.

منبع : theverge.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.