عضویت در کانال تلگرام زوم تک

ابراز نارضایتی مدیرعامل زیرساخت از ارزان بودن بسته های اینترنت ایرانسل !!

۲ نظر

محمد جواد آذر جهرمی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالی که همگان نسبت به قیمت بالای اینترنت در مقایسه با سرعت آن اعتراض دارند، در صحبت ها خود از ارزان قیمت بودن بسته های اینترنت ایرانسل گلگی کرده و اصطلاحا آن را دامپینگ خطاب نمود.
تا اول مرداد و زمان اجرایی شدن مصوبه کاهش قیمت ها چیزی نمانده، اما چنین صحبت هایی ممکن است رفتارهای ضد و نقیضی را پیش از اجرایی شدن چنین مصوبه همه پسندی بوجود آورد.

وی با خطاب کردن ایرانسل به عنوان ارزان فروشی که اینگونه از دیگران پیشی گرفته، رفتار این اپراتور را مسبب قرار داشتن ایران به عنوان چهارمین کشور ارزان دنیا از منظر نرخ پهنای باند موبایل بیان نمود.
وی صحبت های خود با ذکر مثالی از بسته های اینترنت ایرانسل دنبال نمود.به عنوان نمونه ایرانسل یک بسته اینترنت همراه ۱۰۰ گیگابایتی و سالانه با قیمت ۱۷۵ هزار تومان دارد که در نتیجه هر گیگابایت در آن ۱۷۵۰ تومان بها پیدا خواهد کرد، قیمتی که تقریبا برابر با نیم دلار است و چنین قیمتی هیچ کجا دنیا پیدا نمی شود.
گفتنی است به نظر وی تنها از یک جنبه به این قضیه نگاه کرده و از توجه به قیمت بالای دلار در کشورمان چشم پوشی نموده است!

وی این حرکت ضربه زننده را مسبب ورشکستگی سایرین خطاب کرده و از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کنترل آن را تقاضا نمود.وی صحبت های خودرا چنین ادامه داد که اگر قیمت دیتای موبایل را بالا می‌بردیم، موج رسانه‌ای علیه وزارت ارتباطات راه می‌افتاد در صورتی‌که برای برخورد با زیرقیمت فروشی و تنظیم بازار، گاهی باید چنین اقدامانی کرد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ اگر که اینترنت ۴G ایرانسل را تاکنون تست نموده اید، قیمت بسته ها را منصفانه، گران و یا ارزان می بینید؟

2 پاسخ برای “ابراز نارضایتی مدیرعامل زیرساخت از ارزان بودن بسته های اینترنت ایرانسل !!”

 1. میثم گفت:

  ایرانسل عالیه
  چون همراه اول مال مخابراته و بسته هاش گرونه و هیشکی نمیخره دارن ناله صد من یه غاز میکنن
  اگه ب ما باشه ایرانسل مایه سربلندی کشورمونه
  دسترسی به سرعت ۲۵۴ مگابیت بر ثانیه کار هر کسی نیست! ولی ایرانسل تونست و انجامش داد
  ایول ایرانسل
  ایرانسل خیلی باحاله! “خــــــــــــــــــــــیلــــــــــــــــــــــی”

 2. آرمین گفت:

  ایرانسل کارش درسته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.