Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

0
Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

مدتها پیش ، جنرال موتور اعلام کرده بود که قصد دارد تولید مدل های هولدن را در سال ۲۰۱۷ در استرالیا پایان دهد. هولدن وسیله نقلیه ای بود که از ایده های بسیار خارق العاده ای منشا میگرفت . این خودرو را میتوان در چند کلمه ی بسیار ویژه و بسیار سریع خلاصه نمود ؛ شایعات نشان میدهند که این شرکت خود را آماده کرده است تا خودرویی با موتور سوپر شارژ ۶.۲ لیتری V8 که موتور کوروت ZR 1 بود را به نمایش بگذارد.

Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

این غول ، موتور V8 دارد که با این موتور به اندازه ی ۶۳۸ اسب بخار قدرت در آن دمیده میشود. این خودرو به صورت رسمی با نام  Commodore GTS-R شناخته شده . در حال حاضر گفته میشود که یک مدل جدا از این هم وجود خواهد داشت که موتور LSA V8  و سر جمع ۵۷۷ اسب بخار را به چرخ ها منتقل میکند. همانطور که گفتیم ،این آخرین خوردو از این سری خواهد بود و به همین دلیل آخرین بودن بر روی ساخت و مشخصات آن بسیار دقت شده است.

همراه با موتور ZR1 V8 ، ممکن است که برای مهار اینهمه قدرت در آن از ترمز های سرامیکی کربنی Vette استفاده شود. با مطالعه این مشخصات شگفت انگیز حتما متوجه این موضوع شده اید که این خودرو چه مقدار قدرت دارد و تا چه حدی میتواند سرعت بگیرد ، به  دلیل سرعت و قدرت زیاد ؛ این خودور کمتر از ۲۰۰ نسخه ساخته خواهد شد تا در آخرین مدل با قدرت از میادین کنار رود. گفته های راجب به قیمت آن هم وجود دارد که گفته میشود این خودرو کمتر از ۱۰۰.۰۰۰ دلار آسترالیا قیمت نخواهد گرفت. با این همه ، با وجود این مشخصات عالی ، این یک خداحافظی هر چند تلخ و البته بسیار شایسته ای با یک ماشین عضلانی بسیار جذاب خواهد بود.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.