کلش آف کلنز (walls)

1

در این پست می خواهیم به زیر مجموعه جدیدی از بازی کلش آف کلنز با موضوع walls یا همان دیوار ها بپردازیم. در ضمن این را هم خاطر نشان می شوم که شما کاربران عزیز از این پس می توانید آموزش های کلش آف کلنز را نیز در زوم تک دنبال کنید. پس برای اینکه بیشتر با این بازی آشنا شده و آموزش های آن را یاد بگیرید تا ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

امروز قصد داریم شما رو با دیوار ها آشنا کنیم تا کمتر حمله های قوی تری بهتون انجام پذیره. برای اینکه از دست حمله دشمن در امان باشید باید دیاراتون رو تا جایی که می تونید ازتقا بدید تا دشمن با نیرو هاش کمترین آسیب رو به دهکدتون بزنه. 

سعی کنید دیوارتونو طوری بچینید که وسایل دفاعی در داخل آن و وسایل سازنده و به درد نخور در بیرون از محوطه دیوار های شما قرار بگیرد. دیوار ها تقریبا ۴۵ درصد نقش دفاع در مقابل دشمن رو بر عهده میگیرند. و بیقه کار ها رو ابزار های دفاعی دهکده شما بر عهده دارند.

حال میرسیم به بررسی سطح دیوار ها :

دیوار ها ۱۱ گونه هستند. که بستگی به نوعشان قابل ارتقا هستند. که در هر ارتقا میزان ضربه پذیری افزایش و میزان تخریب کاهش می یابد. هر شخص در بازی کلش آف کلنز باید با توجه به لولش و کاپش دیوار هایش را ارتقا دهد.

نیرو های مورد لازم برای تخریب دیوار ها wall braker یا همان دیوار شکن هست که دیوار شکن ها بستگی به لول خود می توانند دیوار دشمن را نابود سازند.

برای اینکه با بیشتر با walls آشنا شوید جداول زیر را مطالعه فرمایید.

 

سطح تاون‌هال ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
تعداد دیوار موجود ۰ ۲۵ ۵۰ ۷۵ ۱۰۰ ۱۲۵ ۱۷۵ ۲۲۵ ۲۵۰

۲۵۰

 

 
سطح هزینه (طلا) هزینه انباشته (طلا) هزینه (اکسیر) هزینه انباشته (اکسیر) سلامتی سطح تاون‌هال برای ارتقا
۱ ۲۰۰ ۲۰۰ ۳۰۰ ۲
۲ ۱۰۰۰ ۱۰۰۰ ۵۰۰ ۲
۳ ۵۰۰۰ ۶۲۰۰ ۷۰۰ ۳
۴ ۱۰۰۰۰ ۱۶۲۰۰ ۹۰۰ ۴
۵ ۳۰۰۰۰ ۴۶۲۰۰ ۱۴۰۰ ۵
۶ ۷۵۰۰۰ ۱۲۱۲۰۰ ۲۰۰۰ ۶
۷ ۲۰۰۰۰۰ ۳۲۱۲۰۰ ۲۵۰۰ ۷
۸ ۵۰۰۰۰۰ ۸۲۱۰۰۰ ۳۰۰۰ ۸
۹ ۱۰۰۰۰۰۰ ۱۸۲۱۰۰۰ ۱۰۰۰۰۰۰ ۱۰۰۰۰۰۰ ۴۰۰۰ ۹
۱۰ ۳۰۰۰۰۰۰ ۴۸۲۱۰۰۰ ۳۰۰۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰۰۰ ۵۵۰۰ ۹
۱۱ ۴۰۰۰۰۰۰ ۸۸۲۱۰۰۰ ۴۰۰۰۰۰۰ ۸۰۰۰۰۰۰ ۷۰۰۰ ۱۰

 

نظر شما در باره ی نحوه چیدمان دیوار ها چیست؟ به نظر شما نحوه چیدمان دیوار در حمله دشمن تاثیر چند درصدی دارد؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.